Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326), Fid:201, Did:0, useCase: 0
Jānis Freimanis un Dmitrijs Miļkevičs
Foto: Ekrānuzņēmums
4

Miļkevičs par Rio, treneri Austrupu, prēmijām un manēžām

Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs Latvija visplašāk pārstāvēta bija vieglatlētikas sacensībās, tādēļ dažas dienas pēc atgriešanās no olimpiādes uz sarunu aicinājām Latvijas vieglatlētikas izlases direktoru Dmitriju Miļkeviču. Nepilnas stundas laikā aprunājāmies par Lauras Ikaunieces-Admidiņas attiecībām ar treneri Andi Austrupu, šķēpmetēju sniegumu olimpiādē, kā arī mūžīgo jautājumu par vieglatlētikas manēžām un vēl šo to citu.00:00:25 - 00:06:02 Par izlasi vieglatlētikā, direktora funkcijām un sportistu formas tērpiem00:06:03 - 00:13:48 Par novēloto ierašanos Rio un organizatoru kļūdu par sliktu Ikauniecei-Admidiņai00:13:49 - 00:17:29 Par Ikaunieces-Admidiņas un trenera Austrupa sadarbības pārtraukšanu00:17:30 - 00:21:56 Par vieglatlētikas manēžām Latvijā00:21:57 - 00:27:41 Par Arianas Hilbornas un Anitas Kažemākas situāciju00:27:42 - 00:41:16 Par šķēpmetējiem un šķēpmetējām Rio, psiholoģisko spriedzi un Sirmā treneri00:41:17 - 00:49:00 Par organizatorisko pusi un spilgtākajām atmiņām vieglatlētikas mačos RioSarunas ilgums 49 minūtes
1

Blaus: "Varējām uzvarēt vēl pārliecinošāk!"

Pēcspēles komentāri pēc "Liepāja/Triobet" un "Rapla Tyco" BBL spēles 2015. gada 6. janvārī.

"Stipro skrējiena" organizators par 4.maija pasākumu

4.maijā "Cineville" kinopilsētā kārtējo reizi notiks "Stipro skrējiens". Dalībnieku pieteikšanās joprojām turpinās, un jau sasniegts rekords - vairāk kā 2200 dalībnieki komandās, apmēram 1300 vīrieši un vairāk kā 500 sievietes. Nevienā no pieciem iepriekšējiem skrējieniem dalībnieku skaits nepārsniedza četrus tūkstošus. Lai labāk sagatavotos grūtajām sacensībām, interesentiem ir iespēja piedalīties Viestura Saldava vadītajos labdarības treniņos. Savukārt tikmēr radio pieci.lv viesojās "Stipro skrējiena" organizators Gatis Dzeguze un pastāstīja par gaidāmo pasākumu.Video: PieciLV, youtube.com

VIDEO no SPORT2000 Tautas slēpojuma „Alūksne”

Ar gulbenieša Jāņa Paipala uzvaru sestdien Alūksnes novada ziemas sporta centrā “Mežinieki” noslēdzās SPORT2000 Tautas slēpojums „Alūksne”, kas bija arī sacensību seriāla „SportLat Balva 2012” 3. posms. Kopvērtējumā 2. vietu izcīnīja talsinieks Juris Damškalns, bet trešo labāko rezultātu uzrādīja alūksnietis Oskars Muižnieks. No dāmām labākā bija Līga Glāzere no Vecpiebalgas.

SPORT2000 Tautas slēpojums Madona 18.02.2012

Madonā, 18. februārī noslēdzās tradicionālais tautas slēpojums – SPORT2000 Tautas slēpojums „Madona”, kas ik gadus vienuviet pulcē vairākus simtus distanču slēpotājus - profesionāļus un amatierus. Visas dienas garumā, lieliskos ziemas apstākļos, skaistā Madonas apkārtnes daba kopumā pulcēja 445 dalībniekus.

SPORT2000 Tautas slēpojuma „MADONA” trases apskats

Pasākums norisināsies slēpošanas un biatlona sporta bāzē Smeceres sils, kas atrodas 2km attālumā no Madonas pilsētas. Skaista, ainaviska vieta, kur satiekas kalni ar līdzenumiem - dalībniekiem nodrošinās aizraujošu slēpošanu.Slēpojuma trase virzīsies pa meža takām, apmetot loku pie Smeceres kroga, kur sacensību dalībniekiem tiks nodrošināta gan dzirdināšana, gan vieglas uzkodas. Pēc tam distance virzīsies atpakaļ uz sporta bāzi Smeceres sils ar finišu slēpošanas un biatlona stadionā.

SPORT2000 Slēpošanas sprints

Ar sacensībām piektdien 27. janvārī Rīgā Uzvaras parka trasē aizsākās lielākā izturības sporta veidu seriāla SPORTLAT BALVA 2012  pirmās sacensības – SPORT2000 Slēpošanas sprints. Uz starta stājās gan sportisti ar pieredzi, gan dažādu vecumu sportiska dzīvesveida piekritēji, kas kopumā pulcēja 295 dalībniekus.

Skrien Latvija, Velomaratoni.lv un Sportlat Balva 2011. gada sezonas noslēgums 26.11.2011

Gandarījums par aizvadītās sezonas paveikto; Lepnums par iegūto apbalvojumu; Prieks par kolēģu sasniegumiem; Pozitīvs noskaņojums vakara noslēgumā grupas Iedomu Spārni pavadībā, - tādas un daudz citas emocijas virmoja SKRIEN LATVIJA, VELOMARATONI.LV un SPORTLAT BALVA 2011. gada sezonas noslēguma pasākumā, kas norisinājās 26. novembrī, Ropažu novada pašvaldības Kultūras un Izglītības centra telpās.Noslēguma pasākumā tika godināti labākie SKRIEN LATVIJA, VELOMARATONI.LV un SPORTLAT BALVA 2011 seriālu kopvērtējuma un vecuma grupu laureāti gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē.Skriešanas seriāla SKRIEN LATVIJA 2011 ietilpa 6 posmi - pazīstamākie, apmeklētākie un skaistākie Latvijas pusmaratoni un tautas skrējieni – Rīgas Pusmaratons, Ventspils Piedzīvojumu parka Pusmaratons, Liepājas Pusmaratons, Kuldīgas Pusmaratons, Sportlat Valmieras maratons un Siguldas Pusmaratons (www.skrienlatvija.lv).VELOMARATONI.LV 2011 seriālā visa gada garumā bija pieci tautas velobrauciena posmi, aptverot visu Latviju, tās notika Rīgā, Vecpiebalgā, Vecatē, Ogrē un Ventspilī (www.velomaratoni.lv). 2012. gadā MTB riteņbraukšanas sacensības norisināsies tikai SPORTLAT BALVA 2012 ietvaros.SPORTLAT BALVA ir lielākais multisporta sacensību seriāls Latvijā, kas šogad notika jau sesto sezonu, kurā visa gada garumā bija apvienotas 17 sacensības tādos sporta veidos kā distanču slēpošana, skriešana, riteņbraukšanas, triatlons un duatlons (www.sportlat.lv).

Noslēdzies Sportlat Valmieras maratons 2011

18. septembrī noslēdzies vērienīgākais skriešanas sezonas noslēguma pasākums – SPORTLAT VALMIERAS MARATONS, kas ir arī sacensību seriāla „SportLat Balva 2011” 16. posms un Skrien Latvija 5. posms. Maratons norisinājās jau 5. reizi (kopš atjaunošanas), kurā piedalījās rekordliels dalībnieku skaits vairāk kā 2200. Vīru konkurencē uzvaras laurus plūca Raivis Zaķis, dāmām – Irīna Štūla - Pankoka.

Sportlat Valmieras maratons 2011

18. septembrī noslēdzies vērienīgākais skriešanas sezonas noslēguma pasākums – SPORTLAT VALMIERAS MARATONS, kas ir arī sacensību seriāla „SportLat Balva 2011” 16. posms un Skrien Latvija 5. posms. Maratons norisinājās jau 5. reizi (kopš atjaunošanas), kurā piedalījās rekordliels dalībnieku skaits vairāk kā 2200. Vīru konkurencē uzvaras laurus plūca Raivis Zaķis, dāmām – Irīna Štūla - Pankoka.

Ventspils Piedzīvojuma parka tautas velobrauciens

Jebkuram aktīva dzīvesveida piekritējam bija iespēja izaicināt sevi aizraujošās sacensībās Ventspils Piedzīvojumu Parkā – Piedzīvojumu parka tautas velobraucienā. Posmā uzvaras izcīnīja Erik Putsep (Alpha Baltic/Unitymarathons) un Madara Fūrmane (PĒDU NAV).
1

Ventspils Piedzīvojumu parka MTB triatlons

Svētdien, 14.augustā, Ventspilī notika Ventspils Piedzīvojumu parka MTB triatlons, kas reizē bija arī SportlAT BALVAS 2011 14.POSMS, LATVIJAS KAUSA TRIATLONĀ 8.POSMS, KĀ ARĪ LATVIJAS ČEMPIONĀTS KROSTRIATLONĀ. Uzvaras izcīnīja KĀRLIS VANAGS (Talsu biatlona klubs RAIMAKS) un IEVA MAULIŅA.Triatlonā peldēšana norisinājās jūrā Zilā karoga pludmalē, velo posms pa asfaltu un meža ceļiem bijušās raķešu bāzes teritorijā, bet skriešana pa Piedzīvojuma parka takām.Dalībniekiem tika piedāvātas dažādas distances:Veselības un Meistarības klase:Peldēšana 300 - 600 mRiteņbraukšana 13 – 20 kmSkriešana 2 – 4 kmBērnu distances – (atbilstoši vecuma grupām Piedzīvojumu parka teritorijā)Absolūtais vērtējums vīriešu konkurencē (600m + 20km + 4km):1. vietā - KĀRLIS VANAGS - Talsu biatlona klubs RAIMAKS - 1:17:05,802. vietā – RIČARDS ZVIEDRIS – PĒDAS MEŽĀ - 1:17:38,353. vietā – JĀNIS MELNBĀRDIS - Eži - 1:18:24,95Absolūtais vērtējums sieviešu konkurencē (600km + 20km + 4km):1.vietā – IEVA MAULIŅA - 1:40:41,202. vietā – LAUMA ČERNEVSKA – SPORTLAT OMEGA - 1:49:19,403. vietā - LĪGA GLĀZERE - Radi un Draugi - 1:50:54,60Pilnus sacensību dalībnieku rezultātus ir iespējams aplūkot Sportlat - Rezultāti www.sportlat.lv.Sacensības organizēja viens no vadošajiem tautas sporta pasākumu rīkotājiem Latvijā kompānija Sportlat sadarbībā ar Ventspils Piedzīvojumu parku un Ventspils olimpisko centru.Visu organizatoru vārdā izsakām paldies visiem dalībniekiem par izturību un cīņas sparu. Kā arī īpašs paldies sadarbības partneriem par atbalstu!
1

Pokera TV ar Betsafe: Wolmar Team par Lasvegasu un WSOP

Pokera TV Raidījums #1 ar Betsafe Poker no Valmieras. Wolmar Team stāsta par pavadīto vasaru Lasvegasā, spēlējot cash game, WSOP un citus MTT.Raidījumā piedalās - Jaunais, Roberty007, Lāčausiz, Andrejs un VIktors, Opis.Informācija par nākamajiem raidījumiem atrodama lv.donkr.com pokera forumā

Sportacentrs.com minihokeja 5.posms

Sportacentrs.com kausa izcīņas minihokejā 5.posmā 1. vietu izcīnīja Brocēni, 2. vietā komanda Piebalgas, 3. vietā komanda Rutki. Piedāvājam posma videoapskatu.

VELOBRAUCIENS OGRĒ PULCĒ VAIRĀK KĀ 500 DALĪBNIEKUS

OGRES TV sagatavots sižets par Ogres un Ikšķiles tūrisma attīstības aģentūras tautas velobraucienu
1

Sportacentrs.com minihokeja 4. posms

Nedēļas nogalē Sportacentrs.com minihokeja 4. posmā uzvaru izcīnīja komanda Rutki, 2. vietā Piebalgas, 3. vietā Pērkoni. Piedāvājam posma interesantāko momentu videoapskatu.
Latvijas karogs Pekinas olimpiskajās spēlēs 2008.gadā pēc M.Štromberga izcīnītās zelta medaļas BMX disciplīnā.
14

Daži no Latvijas sporta zelta mirkļiem ('08-'10)...

Gremdēsimies atmiņās, lai atcerētos dažus, taču ļoti patīkamus mirkļus Latvijas sportā! Ceram uz tādiem arī nākotnē!Kas palicis visvairāk jūsu atmiņā?

Sportacentrs.com minihokeja 3.posmā uzvar Dzērvenes un Bauska

Nedēļas nogalē OZO ledus hallē Ozolniekos notika Sportacentrs.com kausa minihokejā 3. posms. Uzvarētāju lauri savās grupās komandām Dzērvenes un Bauska
2

Noslēdzies tautas velobrauciens "Apkārt Burtnieku ezeram"

2. jūlijā visi velo fani un aktīvās atpūtas cienītāji pulcējās Vecatē (Valmieras raj.), kur notika tradicionālais velobrauciens Latvijā "Apkārt Burtnieku ezeram". Posmā uzvaras izcīnīja Māris Bogdanovičs (Alpha Baltic/Unitymarathons) un Jeļena Dovgaļuka (Veloclub).