Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:229, Did:0, useCase: 0

Koha: "Paskatos muļķīgu video vai uzspēlēju spēli - garastāvoklis uzlabojas"

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Koha: "Paskatos muļķīgu video vai uzspēlēju spēli - garastāvoklis uzlabojas"
Treneris Eduards Andruškevičs, Rebeka Koha, fizioterapeits Arnis Noveičuks. Foto: instagram.com/rebeka_koha

Divkārtējā Eiropas čempione svarcelšanā Rebeka Koha atklāj, ka viņas dzīvē telefonam atvēlēta nozīmīga vieta, taču pirms 2020. gada olimpiādes vairāki mēneši būs grūti - stingrā režīmā būs jākoncentrējas četrgades svarīgākajam startam, lasāms žurnālā "9 vīri".

Pirms olimpiskajām spēlēm grūtākie būs pēdējie astoņi vai seši mēneši, jo tajā laikā vajadzīgs stingrs sportiskais režīms, koncentrējoties četrgades svarīgākajam turnīram. "Sportista mūžs ir īss - olimpiskās spēles var būt tikai pāris reižu dzīvē. Tāpēc jāizvērtē prioritātes," saka Rebeka Koha, kurai tagadējā olimpiskā atlase patīk labāk nekā iepriekš, jo šajā ciklā tiek krāti individuālie punkti.

Stienis ir ienaidnieks vai draugs? "Noteikti ne ienaidnieks. Drīzāk draugs, sabiedrotais," atzīst sportiste. Pašmāju svarcelšanas vadītājs un treneris Viktors Sčerbatihs arvien māca cienīt svarcēlāju darbarīku. Nav labi, ka citviet svarcēlāji dažreiz sper stienim vai grūsta to.

Tradicionāli tiek uzskatīts, ka trenerim strādāt ar meitenēm ir grūtāk nekā ar vīriešiem. Nesen to teica arī Ščerbatihs. Mūsu svarcēlāja atzīst, ka viņa mēdz iebilst, strīdēties un diskutēt, līdz ar to treneriem ir vairāk jācīnās, lai panāktu savu norādījumu izpildīšanu. "Bet tas ir normāli - vajag taču viņiem arī pacīnīties! Un beigu beigās parasti kopā nonākam pie rezultāta."

Ščerbatihs ir neapmierināts, ka sportisti pārāk daudz darbojas telefonā. Taču latviešu svarcēlāja nevar bez telefona. Pēc smagiem treniņiem vajag atslodzi un kaut ko citu, lai visu laiku nav tikai svarcelšana. "Paskaties kādu muļķīgu video vai uzspēlē spēli - uzreiz garastāvoklis uzlabojas!"

Titulētā svarcēlāja sevi neuzskata par zvaigzni. "Zvaigznes ir debesīs, bet mēs esam tepat uz zemes." Nepatīk izrādīties, vēlas būt vienkārša un darīt iemīļoto darbu. "Pilnīgi pietiks, ja mani uzskatīs par labu un profesionālu sportisti," atklāj slavenā ventspilniece, kura visai intensīvi figurē instagramā ar teju 90 tūkstošiem sekotāju. Salīdzinājumam: Laurai Ikauniecei 38 tūkstoši, Sindijai Bukšai 4.4 tūkstoši.

Izmantotie resursi:
Žurnāla "9 vīri" sporta numurs, Sandris Metuzāls

  +1 [+] [-]

, 2019-12-28 15:24, pirms 2 gadiem
tikko noskatījos Adeles "Hello" oficiālo video

2,602,854,567 views

garastāvoklis uzlabojās

  -1 [+] [-]

, 2019-12-28 15:47, pirms 2 gadiem
PubG nr 1 Latvia girl

  +2 [+] [-]

, 2019-12-28 15:49, pirms 2 gadiem
Vakar skatījos eXu raidījumu ar Edgaru Toču. Viņam prasīja par daudzajām balsīm balsojumā par gada labāko pludmales volejbolistu. Ar nopietnu seju viņš norādīja uz Madonas troļļu fermām.

Garastāvoklis uzlabojās.