Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:229, Did:0, useCase: 3

Ščerbatihs: "Dopinga kontrolieri ieradās piecos no rīta, es būtu uzšāvis pa pēcpusi"

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Ščerbatihs: "Dopinga kontrolieri ieradās piecos no rīta, es būtu uzšāvis pa pēcpusi"
Viktors Ščerbatihs. Foto: lsfed.lv

Latvijas Svarcelšanas federācijas prezidents Viktors Ščerbatihs pauž neapmierinātību ar dopinga kontrolieru ierašanos pārāk agri no rīta, traucējot mūsu olimpisko cerību naktsmieru, lasāms šodienas laikrakstā "Latvijas Avīze".

Latvijas svarcelšanas zieds Rebeka Koha, Artūrs Plēsnieks un Ritavars Suharevs bija noteiktajā kārtībā norādījuši, ka gatavi uzņemt dopinga kontrolierus plkst. 6.00-7.00. Tomēr kontrolieri no Latvijas Antodopinga biroja reiz ieradās jau piecos, dusmojas Viktors Ščerbatihs. "Pārbaudītāji atbrauca un uztrieca viņus augšā!"

"Ja es būtu klāt, uzšautu viņiem pendeli pa pēcpusi," mūsu svarcelšanas vadītājam ir žēl, ka pats nebija kāt. Toreiz treneris kontrolierus esot lūdzis netraucēt svarcēlāju miegu, taču nelūgtie viesi nelikušies mierā.

2001. gadā toreizējais svarcēlājs Ščerbatihs tika diskvalificēts uz diviem gadiem par antidopinga noteikumu pārkāpšanu.

Latvijas Antodopinga biroja direktors Mārtiņš Dimants norāda, ka kontrolieri toreiz ieradās plkst. 5.30, nevis 5.00. Ja ir vairāki pārbaudāmi sportisti, tad dopinga kontrole mēdz ierasties nedaudz ātrāk, lai paspētu visu izdarīt. Turklāt pieļaujams veikt dopinga kontroli arī ne tajā laikā, ko norādījis sportists. Biroja vadītājs noliedz, ka netika respektēti pretendenti uz olimpiskajām spēlēm.

Kā zināms, koronavīrusa izplatīšanās dēļ ir atcelts aprīļa Eiropas čempionāts svarcelšanā.

Izmantotie resursi:
Laikraksts "Latvijas Avīze", Gints Narogs

     [+] [-]

, 2020-03-12 19:25, pirms 2 gadiem
"Latvijas Antodopinga biroja direktors Mārtiņš Dimants norāda, ka kontrolieri toreiz ieradās plkst. 5.30, nevis 5.00. Ja ir vairāki pārbaudāmi sportisti, tad dopinga kontrole mēdz ierasties nedaudz ātrāk, lai paspētu visu izdarīt'.....
Kas jums jāpaspēj izdarīt?????? Tik tizlu atrunu reti dzirdu....

     [+] [-]

, 2020-03-12 19:45, pirms 2 gadiem
Pl 5 no rīta . Normāli, jaceļās, jāiet uz treniņu. Pa hodu dopimga analīzes jānodod. ... Viktor, cikos tev ņalīzes ņēma, kad dabuji pozitīvas proves?

     [+] [-]

, 2020-03-12 20:32, pirms 2 gadiem
toldo rakstīja: Pl 5 no rīta . Normāli, jaceļās, jāiet uz treniņu. Pa hodu dopimga analīzes jānodod. ... Viktor, cikos tev ņalīzes ņēma, kad dabuji pozitīvas proves?
Ne tev būs par Viktora pozitīvajām provēm spriest!

     [+] [-]

, 2020-03-12 22:49, pirms 2 gadiem
Пидарасы, а не контролёры!!!

     [+] [-]

, 2020-03-12 23:02, pirms 2 gadiem
Kaada gan starpiba, pirmkaart, ja jau ir tajaa sportaa, tad shaadi ir speles noteikumi- dopingkontrolei buut. Otrs, mums tachu sportisti tiiri, par ko draamu Viktors bur ;
Jeb taa tagadeejaa modes lieta, par katru suudu paust viedokli publiski, ka tik uzmaniibu piesaistiit.

     [+] [-]

, 2020-03-12 23:22, pirms 2 gadiem
Trampaliins rakstīja: Kaada gan starpiba, pirmkaart, ja jau ir tajaa sportaa, tad shaadi ir speles noteikumi- dopingkontrolei buut. Otrs, mums tachu sportisti tiiri, par ko draamu Viktors bur ;
Jeb taa tagadeejaa modes lieta, par katru suudu paust viedokli publiski, ka tik uzmaniibu piesaistiit.
stāsts ir par naktsmiera traucēšanu, izsišanu no ritma. Ja iet uz pasaules labāko līmeni tad katrs sīkums no svara.
Bet tavām smadzenēm tas par sarežģītu.