Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1544, Did:0, useCase: 3

Izsolīs Džordana spēļu kreklu, kuru var pārdot par vairākiem miljoniem

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Izsolīs Džordana spēļu kreklu, kuru var pārdot par vairākiem miljoniem
Maikls Džordans. Foto: USA Today Sports/Scanpix

LETA. Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) leģendas Maikla Džordana krekls, ar kuru viņš laukumā devās 1998.gada finālsērijas pirmajā mačā, septembrī tiks izlikts izsolē, un tā cena būs aptuveni 3,5 miljoni ASV dolāru, trešdien paziņoja "Sotheby's" izsoļu nams.

Čikāgas "Bulls" zvaigznes sarkanais krekls ar 23.numuru būs vien otrais, kas jelkad izsolīts.

Kā norāda "Sotheby's", lielākā daļa Džordana kreklu atrodas privātās kolekcijās, bet vienu viņš ziedojis Afroamerikāņu vēstures un kultūras Smitsonas nacionālajam muzejam.

1997/1998.gada sezona Džordanam bija pēdējā no 13 sezonām Čikāgā un arī pēdējā reize, kad izdevās kļūt par NBA čempionu, finālā ar 4-2 pieveicot Jūtas "Jazz". Kopumā Džordans ar "Bulls" izcīnīja sešus čempiontitulus.

Pašlaik 59 gadus vecais Džordans, kuram pieder neskaitāmi NBA rekordi, savu karjeru noslēdza pēc 1998.gada sezonas, tomēr 2001.gadā atgriezās līgā, lai divas sezonas pārstāvētu Vašingtonas "Wizards".

"1997./1998. gada sezona, iespējams, ir viena no populārākajām Džordana fanu vidū, jo Maikls sasniedza savu spēju virsotni, vienlaikus tiecoties pēc savas pēdējās iespējas kļūt par čempionu ar Čikāgas Bulls," norāda "Sotheby's" ielas apģērbu un moderno kolekcionējamo priekšmetu nodaļas vadītājs Brāms Vahters.

Spēlētāja krekls sākotnēji tiks izrādīts Monterejā, bet pēc tam nogādāts Ņujorkā, kur izsole plānota no 6.līdz 14.septembrim. Kā vēsta "Sotheby's", šis būs dārgākais jebkad izsolītais ar Džordanu saistītais priekšmets. Līdz šim viņa basketbola apavu pāris tika pārdots par 1,5 miljoniem ASV dolāru.

Džordanam pašlaik pieder NBA komanda Šarlotes "Hornets".

Izmantotie resursi:
LETA

  -2 [+] [-]

, 2022-08-11 13:55, pirms 2 mēnešiem
Dažādas ārzemju ziņu aģentūras raksta, ka varētu izsolīt pat par 5 miljoniem

https://edition.cnn.com/style/artic...

     [+] [-]

, 2022-08-11 16:41, pirms 2 mēnešiem
Maikla pēdējais krekls ir vērts mazāk kā viena Dončiča kartiņa?
Slēpts komentārs: Heiteris parastais

  +1 [+] [-]

, 2022-08-11 17:22, pirms 2 mēnešiem
Bet vispār tie cilvēki ir slimi, kas pērk. Tur vienā vietā redzēju, ka džeks saka, ka viņam rokas trīc, kad paņēmis tur vienu kartiņu rokās..... vājprāts. Ar steigu pārbaudīties.

     [+] [-]

, 2022-08-11 17:34, pirms 2 mēnešiem
Heiteris parastais rakstīja: Bet vispār tie cilvēki ir slimi, kas pērk. Tur vienā vietā redzēju, ka džeks saka, ka viņam rokas trīc, kad paņēmis tur vienu kartiņu rokās..... vājprāts. Ar steigu pārbaudīties.
vai tad tev rokas netrīcētu, ja tu turētu rokās sev piederošu miljonus $$ vērtu kartiņu?

     [+] [-]

, 2022-08-11 17:47, pirms 2 mēnešiem
Pērkondēls rakstīja: vai tad tev rokas netrīcētu, ja tu turētu rokās sev piederošu miljonus $$ vērtu kartiņu?
Nu jā, ja dabūtu pa brīvu, tad trīcētu, jo domātu, ko darīt ar 4 ļimakiem

  +3 [+] [-]

, 2022-08-11 19:41, pirms 2 mēnešiem
rokas trīc, kad 3 diennieku uztaisa. visādi citādi, šie sporta priekšmeti, kuri maksā nenormālas naudas ir pārvērtēti. kaut kāda kompānija saprintē lapiņas, no kurām viena, divas ir citādākas un uzreiz maksā miljonus? kur loģika. rādīsi saviem radiem to karti, katru rītu pie viņas noskaitīsi lūgšanas un tava dzīve kļūs labāka?

     [+] [-]

, 2022-08-11 21:26, pirms 2 mēnešiem
pizdjux rakstīja: rokas trīc, kad 3 diennieku uztaisa. visādi citādi, šie sporta priekšmeti, kuri maksā nenormālas naudas ir pārvērtēti. kaut kāda kompānija saprintē lapiņas, no kurām viena, divas ir citādākas un uzreiz maksā miljonus? kur loģika. rādīsi saviem radiem to karti, katru rītu pie viņas noskaitīsi lūgšanas un tava dzīve kļūs labāka?
droši vien tas ir tāpat kā ar daždām citām lietām, ko var kolekcionēt. Cits piešķir vēsturisku nozīmī, citam sentiments, vēl kādam lielīšanās u.c. iemelsi. Es tur arī lielu vērtību nesaskatu, bet daudzi ASV sporta fani domā citādi. Interesanti, ka nākotni kartītēm paredz digitālā formātā, nezinu kā tas strādās.

     [+] [-]

, 2022-08-11 23:05, pirms 2 mēnešiem
Diskusiju virzītājs Edgars rakstīja: droši vien tas ir tāpat kā ar daždām citām lietām, ko var kolekcionēt. Cits piešķir vēsturisku nozīmī, citam sentiments, vēl kādam lielīšanās u.c. iemelsi. Es tur arī lielu vērtību nesaskatu, bet daudzi ASV sporta fani domā citādi. Interesanti, ka nākotni kartītēm paredz digitālā formātā, nezinu kā tas strādās.
Tak jau sen ir. Visas pērkamas pa bitcoiniem. Kā viņas tur saucās... kkādi TFT vai kādi tur.

     [+] [-]

, 2022-08-12 06:57, pirms 2 mēnešiem
Heiteris parastais rakstīja: Tak jau sen ir. Visas pērkamas pa bitcoiniem. Kā viņas tur saucās... kkādi TFT vai kādi tur.
Jā, izmantojot NFT var nopirkt, bet pagaidām taustāmais formāts ir populārāks.

  +1 [+] [-]

, 2022-08-12 09:53, pirms 2 mēnešiem
Heiteris parastais rakstīja: Tak jau sen ir. Visas pērkamas pa bitcoiniem. Kā viņas tur saucās... kkādi TFT vai kādi tur.
Gan jau domāji NFT, bet tas īsti nav tas. NFT, pa lielam, ir piramīdshēma, kura strādā, kamēr kāds tur liek piķi. Virtuālās sporta kartiņas ir arī tāda pati shēma ar tām pašām problēmām, atšķirība ir tikai tajā, ka pats pamatojums kāpēc pasaulei vajag NFT ir vēl kaut cik saprotams. Par virtuālajām sporta kartiņām, tas gan ir pilnīgs un absolūts sviests. Ir viena kompānija "Top Shot", kas vienojusies ar NBA, ka drīkstēs tirgot tādus kā TikTok formāta īsus klipiņus ar kāda spēlētāja labākajiem momentiem. Tur arī cenas par tiem klipiņiem svārstās no pāris dolāriem līdz miljoniem. Lai gan šie visi klipiņi ir pieejami Youtube bez maksas. Īstu spēlētāja kartiņu par miljonu var vismaz rokā paturēt, kā arī tā ir izdota noteiktā daudzumā eksemplāru, kas to padara vērtīgu. Bet šitie virtuālie mēsli, tas ir tikai lai čakarētu kaut kādus slimos.

     [+] [-]

, 2022-08-12 15:50, pirms 2 mēnešiem
bukacis rakstīja: Gan jau domāji NFT, bet tas īsti nav tas. NFT, pa lielam, ir piramīdshēma, kura strādā, kamēr kāds tur liek piķi. Virtuālās sporta kartiņas ir arī tāda pati shēma ar tām pašām problēmām, atšķirība ir tikai tajā, ka pats pamatojums kāpēc pasaulei vajag NFT ir vēl kaut cik saprotams. Par virtuālajām sporta kartiņām, tas gan ir pilnīgs un absolūts sviests. Ir viena kompānija "Top Shot", kas vienojusies ar NBA, ka drīkstēs tirgot tādus kā TikTok formāta īsus klipiņus ar kāda spēlētāja labākajiem momentiem. Tur arī cenas par tiem klipiņiem svārstās no pāris dolāriem līdz miljoniem. Lai gan šie visi klipiņi ir pieejami Youtube bez maksas. Īstu spēlētāja kartiņu par miljonu var vismaz rokā paturēt, kā arī tā ir izdota noteiktā daudzumā eksemplāru, kas to padara vērtīgu. Bet šitie virtuālie mēsli, tas ir tikai lai čakarētu kaut kādus slimos.
man arī šķiet, ka virutālais formāts nebūs ilgtspējīgs. Taustāmām lietām ir lielāka vērte kolekcijās. Līdzīgki kā markas, monētas u.c.

     [+] [-]

, 2022-08-12 20:59, pirms 2 mēnešiem
Es arī laikam piedalīšos solīšanā.

     [+] [-]

, 2022-08-13 14:35, pirms 2 mēnešiem
Heiteris parastais rakstīja: Bet vispār tie cilvēki ir slimi, kas pērk. Tur vienā vietā redzēju, ka džeks saka, ka viņam rokas trīc, kad paņēmis tur vienu kartiņu rokās..... vājprāts. Ar steigu pārbaudīties.
tie, kas šādus suvenīru pērk jau nav parasti mirstīgie ar normālo cilvēku algām. tie ganjau pārsvarā ir miljardieri, kas to pāris "ļimakus" pat nejūt, bet saviem biznesa partneriem pēc tam varēs lielīties

     [+] [-]

, 2022-08-14 09:30, pirms mēneša
Heiteris parastais rakstīja: Bet vispār tie cilvēki ir slimi, kas pērk. Tur vienā vietā redzēju, ka džeks saka, ka viņam rokas trīc, kad paņēmis tur vienu kartiņu rokās..... vājprāts. Ar steigu pārbaudīties.
tu visticamāk izmestu mēslainē Rembranta oriģinālu,kura aizmugurē būtu piestiprinātas kaut kādas pasaulei nezināmas autentiskas Bītlu dziesmas notis! Tāpēc arī visticamāk paliksi dzīvot savā ''muhasranskā''. Sēdies divi! Man māte,autoram meita,bet tev...nu tev atliek kleita.