Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1593, Did:0, useCase: 3

Video: Štūla- Pankoka: turpināšu skriet maratonā un arī izmēģināšu kādu jaunu sporta veidu

Aigars Prūsis
Aigars Prūsis @Prusis
Daudzi pēc grūtas darba dienas izvēlas pazvilnēt uz dīvāna vai nodoties citiem "mierīgiem" atpūtas veidiem, kamēr Irīna Štūla- Pankoka skrien. Un skrien ļoti daudz.

Nereti cilvēki uzdod jautājumu: kāpēc tik daudz ir jāskrien? Kādēļ bija jāskrien 100km? Kādēļ vajag piedalīties Liepājas pusmaratonā? Irīna daudz nedomājot atbild, ka skrien jau no mazotnes viņai grūti iedomāties, ka varētu arī neskriet. Bez tam Irīna uzskata, ka Liepāja ir ideāla pilsēta skriešanai. Te var skriet gar jauno veloceliņu, gar jūrmalu, pa parku un pat pa kāpām un mežiem, kuru Liepājas pusē ir daudz. Un apkārt svaigs gaiss. Galvenais tikai atrast sev piemērotāko distanci un nospraust mērķus!


Jūsu uzmanībai saruna ar vienu no Liepājas pusmaratona organizētājām un dalībniecēm Irīnu Štūlu- Pankoku.
Vērtējums: +1

     [+] [-]

, 2012-07-27 13:35, pirms 10 gadiem
Nu ļoti jau viņa aizbildinās ar to laika trūkumu. Piemēram, tas pats Renārs Roze strādā 8h dienā, bet redz ka skrien maratonu 2:21. Skriešana vispār ļoti pateicīgs sporta veids, jo neaizņem pārāk daudz laika, ja salīdzina, piemēram, ar to pašu soļošanu, par komandu sporta veidiem nemaz nerunājot.

     [+] [-]

, 2012-07-27 14:05, pirms 10 gadiem
ansiso rakstīja: Nu ļoti jau viņa aizbildinās ar to laika trūkumu. Piemēram, tas pats Renārs Roze strādā 8h dienā, bet redz ka skrien maratonu 2:21. Skriešana vispār ļoti pateicīgs sporta veids, jo neaizņem pārāk daudz laika, ja salīdzina, piemēram, ar to pašu soļošanu, par komandu sporta veidiem nemaz nerunājot.
Ja grib normali treneties un sasniegt labus rezultatus (it ipasi garo distancu skriesana), tad skriesana aiznem gan daudz laika un speka, tapec to ir gruti apvienot ar 8h darba dienu! Cepuri nost Renara prieksa, ka vins to spej un pat loti veiksmigi!

P.S. Atvainojos, ka rakstu bez garumzimem!

     [+] [-]

, 2012-07-27 16:55, pirms 10 gadiem
kastadtas28 rakstīja: Ja grib normali treneties un sasniegt labus rezultatus (it ipasi garo distancu skriesana), tad skriesana aiznem gan daudz laika un speka, tapec to ir gruti apvienot ar 8h darba dienu! Cepuri nost Renara prieksa, ka vins to spej un pat loti veiksmigi!

P.S. Atvainojos, ka rakstu bez garumzimem!
Ja Irīna skrietu maratonu zem 2:45h, tad jau varētu sākt runāt, ka darbs traucē skriet ātrāk, bet nu savādāk jau tā pēc tādas atrunāšanās izklausās

     [+] [-]

, 2012-07-27 20:52, pirms 10 gadiem
ansiso rakstīja: Ja Irīna skrietu maratonu zem 2:45h, tad jau varētu sākt runāt, ka darbs traucē skriet ātrāk, bet nu savādāk jau tā pēc tādas atrunāšanās izklausās
Sim argumentam es Tev piekritu!