Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:5, Did:0, useCase: 3

Saramotins pirms Eiropas spēlēm ticis pie jauna uzvārda

Ints Megnis
Ints Megnis

Pieredzējušais Latvijas riteņbraucējs Aleksejs Saramotins pirms Eiropas spēlēm, kas jau šonedēļ sāksies Minskā, ticis pie jauna uzvārda - sacensību oficiālajā mājaslapā viņš nosaukts kā Aleksejs Motja.

Motja ir iesauka, kā sportistu pazīst visa riteņbraukšanas saime Latvijā, tomēr publiski nav izskanējis, ka viņš uz to vēlētos mainīt savu oficiālo uzvārdu, līdz ar to, visticamāk, baltkrieviem izdevusies jautra kļūda.

Eiropas spēlēs šosejas riteņbraukšanā Latviju kopā ar Saramotinu pārstāvēs arī Māris Bogdanovičs un Kristers Ansons. Grupas brauciens gaidāms svētdien, 23. jūnijā, bet individuālais brauciens divas dienas vēlāk. Šiem sportistiem gaidāma liela slodze, jo pēc tam jau ceturtdien, 27. jūnijā Biķernieku trasē notiks Latvijas čempionāts individuālajā braucienā, bet 30. jūnijā elites atlēti Kuldīgā startēs Latvijas čempionāta grupas braucienā.

  +3 [+] [-]

, 2019-06-20 10:26, pirms 3 gadiem
baltkrieviem izdevusies jautra kļūda - es gan domāju, ka vaina ir tieši Latvijas saimē, kura pieteikumā ierakstīja viņu kā Motju.

     [+] [-]

, 2019-06-20 11:10, pirms 3 gadiem
Nu, diez vai belari to paši izdomāja; gan jau kāds bāleliņš ierakstīja;

  +2 [+] [-]

, 2019-06-20 16:05, pirms 3 gadiem
šie portāli paši bieži vien info ievāc sekojot citu valstu federācijām,portāliem,citiem info medijiem.Aleksejam šodien bija jāuzsāk Francijā UCI 4 dienu tūre,,un tikai vakar vēlu vakara tika izņemts no pieteikuma.Par Motju viņu sauc viss eurosport austrumvalstu skatītāju loks,ieskaitot komentētājus,citus sportistus.Par konkrēto mājaslapu,to visticamāk veido tādi paši sporta entuziasti kā SC veidotāji,tā teikt žurnālisti no tautas.