Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 0

''Miesnieki'' zaudē cīņā par 5.vietu Baltijas līgā; atcelta ''Livonia'' spēle

Ivars Bācis
Ivars Bācis

''Miesnieki'' zaudē cīņā par 5.vietu Baltijas līgā; atcelta ''Livonia'' spēle
Publicitātes foto.

Baltijas “Top” līgas spēlē par piekto vietu zaudējumu piedzīvojuši “Miesnieki/Ķekava” komandas regbisti, piekāpjoties lietuviešiem un tādējādi sezonas noslēgumā ierindojoties sestajā vietā. Tikmēr sestdien paredzētā pirmā finālspēle par trešo vietu ar “Garkalne/Livonia” kluba piedalīšanos diemžēl nevarēja notikt Covid-19 saslimšanas dēļ.

Ķekavas komanda maču par 5.vietu aizvadīja Lietuvas galvaspilsētā, tiekoties ar Viļņas regbija akadēmijas/”Tomosta” vienību. Pirmo puslaiku mūs komanda nospēlēja ļoti labi, esot priekšā ar 7 punktu starpību 14:7. Taču otrā puslaika pirmajā pusē lietuvieši veica trīs piezemējumus un panāca 10 punktu pārsvaru savā labā- 14:24. Ar soda sitienu “Miesnieki” starpību samazināja līdz viena piezemējuma un realizācijas sitiena tiesai, taču drīz pēc tam laukuma saimnieki atbildēja ar to pašu, proti, trim punktiem, atjaunotjot 10 punktu pārsvaru. Pašā izskaņā mūsējo veiktajam piezemējumam vairs nebija būtiskas nozīmes, jo nācās zaudēt ar piecu punktu starpību – 22:27.

Pirmajai spēlei sērijā par trešo vietu Baltijas līgā “Garkalne/Livonia” – Šauļu “Vairas” bija jānotiek sestdien, taču vienam no “Livonia” spēlētājiem tika konstatēta inficēšanās ar Covid-19 vīrusu, un mačs tika atcelts. Līdz ar to trešās vietas liktenis tiks izšķirts otrajā spēlē, kas plānota 2.oktobrī.