Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2940, Did:0, useCase: 0

Video: #13 "VeseLīga": Kā uzsākt sabalansēta uztura dzīvesveidu?

Eduards Ozerinskis
Vai diētas ir efektīgas? Kas ir badošanās? Kādus ēdienus jāiekļauj ikdienas maltītēs?"Man patīk mūs un ēdienu salīdzināt ar automašīnu. Lai auto darbotos un ilgi kalpotu tam ir nepieciešama kvalitatīva degviela, dažādas eļļas un kustība. Ar mums ir tieši tā pat. Ūdens, olbaltumvielas, ogļhidrāti, tauki, vitamīni un minerālvielas ir mūsu degviela un eļļas. Rūpējoties par savu auto, tas kalpos ilgāk un kvalitatīvāk tā pat kā mūsu ķermenis."Šajā raidījumā Ksenija Andrijanova iepazīstinās ar veselīga un sabalansēta uztura dzīvesveidu.
Vērtējums:

     [+] [-]

, 2020-11-18 18:44, pirms 9 mēnešiem
Viņa izteica tikai savu viedokli un daudziem no tiem es nepiekrītu. Ir arī zinātnē daudz dažādi viedokļi, tā kā nevar teikt ,kādas uzturvielas mums ir vajadzīgas, kas ir sabalasēts utt.. Katram labāk ieklausīties savā ķermenī un ,ja pavisam nopietni grib sasniegt veselības un spēka augšgalu, tad ir jāiepazīstina sevi ar vairākām diētām un to zinātniskajiem pamatojumiem. Esmu to pats izdarījis un es nepiekritīšu ,ka mūsu tipiskā visēdāju diēta pat nepārstrādātu ēdienu veidā ir vislabākā organismam.

     [+] [-]

, 2020-11-18 19:50, pirms 9 mēnešiem
Krizz14 rakstīja: Viņa izteica tikai savu viedokli un daudziem no tiem es nepiekrītu. Ir arī zinātnē daudz dažādi viedokļi, tā kā nevar teikt ,kādas uzturvielas mums ir vajadzīgas, kas ir sabalasēts utt.. Katram labāk ieklausīties savā ķermenī un ,ja pavisam nopietni grib sasniegt veselības un spēka augšgalu, tad ir jāiepazīstina sevi ar vairākām diētām un to zinātniskajiem pamatojumiem. Esmu to pats izdarījis un es nepiekritīšu ,ka mūsu tipiskā visēdāju diēta pat nepārstrādātu ēdienu veidā ir vislabākā organismam.
pilnīgi neapstrādātu produktu lietošana nav tas labākais virziens, jā. Bet te gan laikam vairāk iet runa par mistisku līdzekļu izmantošanu vielās, ar kurām ēdiens tiek apstrādāts - saldinātājos, zemas kvalitātes eļļa utml.

     [+] [-]

, 2020-11-19 01:37, pirms 9 mēnešiem
Ziniet kaa, piekritiishu Krizz14 - kad ieej veikalaa, nu iedomaajies, ka gribi pirkt daarzenjus. Iesi garaam stendam, redzeesi gurkjus, tomaatus utt., ne tikai dazhaadaas kraasas, bet pats kjermenis tev "pateiks", ko vajag vairaak tajaa briidii. Tas pats par citroniem, banaaniem jeb citiem augljiem.

Nu protams, sameeriigaa veidaa, saprotot, ka ne jau pie konfekshu stenda jaaizlaupa plaukts. Ja vien netaisies uzpirkt (cerams, ka savu) draudzeni, kurai to visu daarzenju pasaakumu naaksies sashnjikaat salaatiem