Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2934, Did:0, useCase: 3

Autors: TV raidījums

Video: Maiss ar naudu un uzdzīve kazino - Rīgas "Dinamo" pirmā viesošanās Krievijā

Piedāvājam fragmentu no sporta sarunu šova “eXi” 18. epizodes, kurā pie Jāņa Celmiņa viesojas bijušais Latviajs izlases hokejists, vēlāk Rīgas "Dinamo" ģenerālmenedžeris un hokeja treneris Normunds Sējējs. Sarunas laikā Sējējs atcerējās atjaunotā Rīgas “Dinamo” spilgtākos ārzemju spēlētājus, kā arī pirmo pārbaudes turnīru, uz kuru devies galvaspilsētās klubs. Brauciens izvērties ļoti vētrains…

Raidījums pilnā garumā pieejams ŠEIT!

, 2024-04-17 18:45, pirms mēneša
Kāds tur kazī zem galda pačurāja
, 2024-04-18 13:30, pirms mēneša
Laba intervija, paldies!
, 2024-04-18 14:11, pirms mēneša
Nu 1.gada maiņa Vestkots-Novaks; Hartigans- Elisons- Hossa bija ļoti laba
, 2024-04-18 15:52, pirms mēneša
ZORRO rakstīja: Nu 1.gada maiņa Vestkots-Novaks; Hartigans- Elisons- Hossa bija ļoti laba
nu pirmo gadu Dinamo pats par sevi bija OK...
ar Miķeli, Dārziņu, Spruktu u.c...

uz beigām jau tāds naudas "apgūšanas" un kremļa projekts...
kur vajadzēja lētus vietējos un dažus ārzemniekus...
, 2024-04-19 08:21, pirms mēneša
Pirmajā gadā jau Sprukta nebija, viņš pa ASV vēl kapāja. Miķels un Dārzs kopā ar Armandu Bērziņu vienā maiņā mauca

Sporta sarunu šovs "eXi" – maijā katru ceturtdienu!

Labas ziņas sporta sarunu šova “eXi” skatītājiem! Jau 5. sezonu (kopš 2019. gada) raidījums pie saviem skatītājiem dodas katru otro ceturtdienu, bet šogad maijā tas notiks katru ceturtdienu un būs skatāms TV4 kanālā un portālā Sportacentrs.com ierastajā laikā - plkst. 21.30.
12

Matulis: "Nereti pētnieciskā žurnālistika ir dzeltena vai iedzeltena"

Aizvadītajā nedēļā sporta sarunu šovā “eXi” viesojās sporta žurnālists ar vairāk kā 40 gadu pieredzi Jānis Matulis. Raidījumā tika skarta tēma par kvalitatīvo un pētniecisko sporta žurnālistiku Latvijā. Matulis pauda, ka “tas nevienu neinteresē”, vēlāk gan nedaudz precizējot sevis teikto un teica: “Interesē, bet mazu daļu”.
10

"LAI SANĀK!" Piektajā jubilejas sezonā "eXi" sanāks TC "Domina Shopping"

Ceturtdien, 24. augustā, startēs sporta sabiedrībā iemīļotā sarunu šova “eXi” piektā sezona. Jubilejas sezonā “eXi” saviem faniem ir sarūpējis vairākus jaunumus, starp tiem – par raidījuma atbalstītāju kļuvis tirdzniecības centrs “Domina Shopping”, kura centrālais laukums (starp restorāniem “Vairāk Saules” un “Burger King”) tagad divas reizes mēnesī kļūs par filmēšanas studiju. Līdztekus šī sezona būs īpaša ne vien vizuāli, bet nedaudz atšķirsies arī saturiski un tematiski.