Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 3

Točs: "Olimpiskās spēles ir sasniedzams mērķis, ja paveiksies un izdarīsim"

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Točs: "Olimpiskās spēles ir sasniedzams mērķis, ja paveiksies un izdarīsim"
Edgars Točs un Kristians Fokerots uzvarēja "Saulkrastu kokteilī". Foto: Latvijas Volejbola federācija

Tokijas olimpisko spēļu ceturtās vietas īpašnieks Edgars Točs uzsācis gatavoties jaunajai sezonai pludmales volejbolā. Jaunajā sezonā kopā ar pārinieku Kristianu Fokerotu ir vēlme cīnīties par Parīzes olimpiskajām spēlēm. Par to vēstīja LTV1 "Sporta ziņas" / LSM.

Iepriekšējā sezona bija saraustīta, vien sezonas sākumā Edgars Točs atrada tadējo pārinieku Kristianu Fokerotu, kurš šogad "U" Eiropas/pasaules čempionātos izcīnīja divus zeltus un vienu sudrabu. Jaunajam talantam janvārī apritēs 18 gadi.

Gatavošanās jaunajai sezonai uzsākta vieglā režīmā. "Manā vecumā atpūsties nevajag. Kā man ir nedaudz atpūta, tā uzreiz ķermenis jūt tās mikrotraumas. Nu tātad svaru zāle," atzīst 34 gadīgais Edgars Točs, kurš smilšu laukumos tradicionāli gūst mieru un uztur labu sportisko formu.

Aizvadīto sezonu Točs un Fokerots noslēdza "Beach Pro" tūres "Future" posmā Omānā, kur 4. novembrī ieguva trešo vietu. Nākamajā sezonā abi sportisti cer sasniegt vairāk.

"Vai nu man būs rezultāti vai Kristianam pēc tam, to mēs redzēsim. Katrā ziņā solīt kaut ko par olimpiādi... Tāds ir mērķis - Parīzes olimpiāde, bet nebūšu politiķis un nesolīšu zelta kalnus. Ja mums paveiksies un izdarīsim lietas, kas ir jāizdara, protams, ar labu veselību, tad šis mērķis ir sasniedzams," atzīst pludmales volejbolists.


Janvāra vidū ir uzaicinājums piedalīties Katarā notiekošajā "King of the Court" šovā, bet vēl nav skaidrības par iespējamo startu. "Beach Pro" tūres jauno sezonu Točs un Fokerots plāno sākt februārī.

Izmantotie resursi:
LTV1 "Sporta ziņas" / LSM

     [+] [-]

, 2022-11-29 08:06, pirms 2 mēnešiem
Jātrenējas un jāspēlē, lai arī bez veiksmes nāk uzvaras! Lai izdodas!