Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 3

"Depo Open" sezonu Ventspilī atklās arī Točs/Fokerots, Bedrītis/Rinkevičs un Samoilovs

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

"Depo Open" sezonu Ventspilī atklās arī Točs/Fokerots, Bedrītis/Rinkevičs un Samoilovs
Edgars Točs un Kristians Fokerots. Foto: Volleyball World / Latvijas Volejbola federācija

Kā jau Latvijas pludmales volejbola čempionātā ierasts, pirmo reizi sezonā pludmales smiltis no 27.-29. maijam tiks iekustinātas Ventspilī, pludmales volejbola stadionā Zilā karoga pludmalē, kur arī pirmo reizi trīs dienu garumā tiks izdaudzināts jaunais čempionāta nosaukums “Depo Open 2022”. Šajā posmā piedalīsies gan vīriešu, gan sieviešu dueti. Dalībnieku vidū būs trīs no sešiem Latvijas duetiem, kuri jūnija sākumā spēlēs “Beach Pro Tour – Elite 16” posmā Jūrmalā.

Ventspils posmam pieteicās 16 sieviešu dueti un 39 vīriešu komandas. Vīriešiem ierindā būs divi Latvijas labāko trijnieka dueti Edgars Točs/Kristians Fokerots un Ardis Bedrītis/Artūrs Rinkevičs, kā arī Mārtiņa Pļaviņa pārinieks Mihails Samoilovs, kurš spēlēs kopā ar Aivaru Svikli, un viens no aizvadītās sezonas labākajiem Latvijas čempionāta zāles volejbolistiem Matīss Gabdulļins, kura pārinieks būs Mārcis Jirgensons. No sieviešu duetiem ierindā būs Jūrmalas “Elite 16” posma kvalifikācijas dalībnieces Varvara Brailko/Deniela Konstantinova, spēlēs arī Anete Namiķe, kura apvienojusi spēkus ar 14 gadus veco talanti Līvu Ēberi. Ciemos tiek gaidīti arī vairāki dueti no tuvējām ārzemēm, tostarp Artūrs Vasiļjevs/Roberts Juhņevičs (Lietuva), Patriks Stankevičus/Audrjus Knašs (Lietuva), Ieva Dumbauskaite/Gerda Grudzinskaite (Lietuva) un Helēna Hollasa/Līsa Sometsa (Igaunija).

Sacensības piektdien no 16.30 sāksies ar kvalifikācijas turnīru vīriešu komandām. Sestdien jau no paša rīta turpināsies ar grupu spēlēm gan vīriešu, gan sieviešu duetiem un pirmo izslēgšanas turnīra kārtu. Svētdien diena tiks sākta ar 1/4 fināliem, kuriem sekos 1/2 fināli, un noslēgumā tiks noskaidroti uzvarētāji vīriešu un sieviešu konkurencē.

“Depo Open 2022” sezona triju mēnešu garumā ir pludmales volejbola svētki ar labāko Latvijas sportistu līdzdalību. Šosezon Latvijas čempionātā “Depo Open 2022” pludmales volejbolisti sacenšas piecos posmos un finālā. Visi posmi tiek rīkoti ārpus Rīgas, turpinot aptvert Latvijas reģionus, un visos posmos piedalās kā vīrieši, tā sievietes. Tāpat kā iepriekšējās sezonās, visos posmos, izņemot finālu, kā viesi aicināti piedalīties arī spēlētāji no citām valstīm.

Pirmo gadu par aizraujošu čempionāta norisi palīdz gādāt Latvijas pludmales volejbola čempionāta ģenerālsponsors – veikals "Depo" ar saukli "Viss, lai darītu!". Pirmā posma norisi jau daudzu gadu garumā atbalsta Ventspils pilsētas dome, kas viesmīlīgi uzņem gan spēlētājus un organizatorus, gan arī atbalstītājus. Tāpat čempionāta norisi atbalsta AS “Būvuzņēmums Restaurators”, “Eco Baltia Vide”, “Lido”, “Eat real” un citi sadarbības partneri.

Ieeja uz visām “Depo Open 2022” spēlēm ir bez maksas. Tāpēc līdzjutēji ir aicināti klātienē izbaudīt augstas klases pludmales volejbola spraigās spēles, piedalīties konkursos, kā arī baudīt labu mūziku un karsējmeiteņu uzstāšanos.

Ventspils posma balvu fons ir 3400 eiro.

Programma
Piektdien, 27.maijā: no 16.30 – kvalifikācijas turnīrs
Sestdien, 28. maijā: no 9.00 – pamatturnīra spēles
Svētdien, 29. maijā:
no 10.00 – 1/4 fināli un 1/2 fināli
14:00 – spēle par 3. vietu sievietēm
15:00 – spēle par 3. vietu vīriešiem
16:00 – fināls sievietēm
17:00 – fināls vīriešiem

Medaļu spēles pārraidīs LTV7.

Izmantotie resursi:
volejbols.lv
Vīriešu turnīra dalībnieku sastāvs
Sieviešu turnīra dalībnieču sastāvs

  -7 [+] [-]

, 2022-05-25 17:14, pirms mēneša
Ļoti labi, ka vadošie pāri arī piedalās. Veiksmīgs kalendāra plānojums arī saistībā ar Jūrmalas Beach Pro posmu

     [+] [-]

, 2022-05-26 20:21, pirms mēneša
Žēl , ka nav SAM/SME , būtu iespēja redzēt , kā šamējos izdrāž Toč ar Fokerotu....