Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 3

"Beach Pro" tūres stadions Jūrmalā varēs uzņemt līdz pat 3000 skatītāju

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

"Beach Pro" tūres stadions Jūrmalā varēs uzņemt līdz pat 3000 skatītāju
Majoros top pludmales volejbola stadions. Foto: Jurmala.Beachvolley

Jau nākamnedēļ Majoru pludmalē Jūrmalā sāksies vienas no nozīmīgākajām pludmales volejbola sacensībām – "Beach Pro" tūres "Elite 16" posms. Jūrmalā pulcēsies spožākās pludmales volejbola zvaigznes no visas pasaules, lai sacenstos par spēcīgākās komandas titulu. Lai garantētu iespēju visiem pludmales volejbola interesentiem pilnvērtīgi izbaudīt pludmales volejbola spēļu atmosfēru klātienē, šobrīd Majoru pludmalē notiek stadiona būvniecība.

Jūrmalas "Elite 16" vērienīgais stadions varēs uzņemt līdz pat 3000 skatītāju. Atšķirība no iepriekšējiem gadiem: šogad būs divi pludmales volejbola laukumi, uz kuriem pasaules labākie 16 vīriešu un dāmu dueti aizvadīs vienlīdz nozīmīgas spēles. Centrālajā laukumā pasaules labāko pludmales volejbola zvaigžņu spēles būs iespējams vērot 2655 skatītājiem, bet otrajā laukumā – līdz pat 600 cilvēkiem. Stadiona izbūves darbus ir plānots pabeigt 27. maijā.

Latviju vīriešu kategorijā pārstāvēs Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš, Ardis Bedrītis/Artūrs Rinkevičs, Edgars Točs/Kristians Fokerots, bet dāmu sacensībās startēs arī Anastasija Kravčenoka/Tīna Graudiņa, Marta Ozoliņa/Luīze Skrastiņa, Varvara Brailko/Deniela Konstantinova.

Sezonas trešais “Elite 16” posms no 1. līdz 5. jūnijam notiks Jūrmalā. Salīdzinot ar iepriekšējo sistēmu, "Elite 16" etaps ranga punktu ziņā ir 5* turnīrs, bet pēc naudas balvu lieluma - starp 4 un 5 zvaigznēm. Jūrmalā pirmoreiz notiks tik augsta līmeņa pasaules posms pludmales volejbolā.

Izmantotie resursi:
jurmala.lv

  -3 [+] [-]

, 2022-05-25 20:15, pirms mēneša
Jācer vēl uz labiem laikapstākļiem un būs lielisks pludmales volejbola pasākums. Dāmām droši vien lielākās izredzes arī aizspēlēties līdz augstām vietām, bet ceram jau uz visiem.

  +1 [+] [-]

, 2022-05-25 20:47, pirms mēneša
Pašlaik bēdīga situācija mums pludmales volejbolā vīriešiem. Biežāk ir zaudējumu. Protams, laiks vēl ir, lai uzlabotu spēli

  +1 [+] [-]

, 2022-05-25 20:57, pirms mēneša
Vai ieeja būs par brīvu?

  +2 [+] [-]

, 2022-05-25 20:59, pirms mēneša
Tikko atradu, kā nav kauna par ieeju prasīt naudu? Mēs ka fani dodamies arbalstīt savu komandu un viņi uzdrošinās par to prasīt piķi?
Nē paldies, neskatīšos ne dzīve, ne tv, nožēlojami!

  +1 [+] [-]

, 2022-05-25 22:00, pirms mēneša
Bens Jēgers rakstīja: Tikko atradu, kā nav kauna par ieeju prasīt naudu? Mēs ka fani dodamies arbalstīt savu komandu un viņi uzdrošinās par to prasīt piķi?
Nē paldies, neskatīšos ne dzīve, ne tv, nožēlojami!
Gan jau kkā iztiks bez tevis!

     [+] [-]

, 2022-05-26 13:58, pirms mēneša
Skatītājiem būs iespēja vērot olimpisko čempionu norvēģu un labākās ASV, Brazīlijas, Čehijas un Itālijas vīriešu komandas spēles.

Kataras melnie nebūs?