Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Graudiņa/Kravčenoka pirmo reizi pamatturnīrā, Finsteram/Solovejam 3. vieta grupā

Kristaps Pildiņš
Kristaps Pildiņš

Graudiņa/Kravčenoka pirmo reizi pamatturnīrā, Finsteram/Solovejam 3. vieta grupā
Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka
Foto: Latvijas Volejbola federācija

Dalību Pasaules kausa tūres divu zvaigžņu turnīrā Sidnejā sākuši divi Latvijas pludmales volejbola dueti. Pirmo reizi pamatturnīram kvalificējās Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka, bet no grupas izkļuva un izslēgšanas spēlēs iekļuva Rihards Finsters un Aleksandrs Solovejs.

Tīna Graudiņa šogad uzsāka studijas ASV, turpinot aktīvi trenēties pludmales volejbolā. Kopā ar savu ierasto pārinieci Anastasiju Kravčenoku izdevās izmantot iespēju kopā uzspēlēt Sidnejas divu zvaigžņu turnīrā, ko vajadzēja sākt no kvalifikācijas turnīra otrās kārtas.

Latviešu pretinieces bija čehietes Mihela Vorlova un Karolina Rehačkova, kuras kvalifikācijas turnīra pirmajā kārtā viegli pārspēja Kipras duetu ar 2-0 (21:12, 21:14). Latvietes spēja dominēt pirmajā setā pārspējot pretinieces pārliecinoši ar 21:16. Otrajā setā čehietes nespēja izrādīt nopietnu pretestību, kas Graudiņai un Kravčenokai pirmo reizi ļāva iekļūt Pasaules kausa tūres pamatturnīrā - 2-0 (21:16, 21:13).

Graudiņa un Kravčenoka pamatturnīrā nokļuva E grupā, kurā pirmo spēli aizvadīs rīt, plkst. 1:30 pēc Latvijas laika, spēkojoties ar ASV pludmales volejbolistēm Kimberliju Diselo un Emīliju Stokmanu.

Savus spēkus jau pārbaudījušais jaunizveidotais duets Rihards Finsters/Aleksandrs Solovejs jau bija starp pamatturnīra pāriem, sākot cīņas F grupā. Pirmie pretinieki bija jaunzēlandieši Rene Kapa un Morgans Seimors. Pēc līdzīgas cīņas pirmajā setā, kas tika zaudēts ar 19:21, otrajā setā latvieši nespēja rast pretargumentus pretinieku spēlei, kapitulējot ar 0-2 (19:21, 12:21).

Lai turnīrs nebeigtos pēc divām spēlēm, latviešiem otrajā mačā vajadzēja uzvarēt Taizemes pludmales volejbolistus Nutanonu Inkjū un Sedavatu Padsavudu, kuri pirmajā mačā izrādīja nopietnu konkurenci čehiem Dumekam un Bercikam, bet zaudēja ar 0-2 (15:21, 24:26). Izšķirošajā spēlē par izkļūšanu no grupas Finsters un Solovejs uzvarēja pirmo setu ar 21:18, bet otrajā dominēja un nu gaida iznākumu pārējās grupās - 2-0 (21:18, 21:12). Ar iegūto gūto un zaudēto punktu attiecību pietika, lai latvieši iekļūtu izslēgšanas spēlēs.

To pirmajā kārtā Finsteram un Točam pretī stāsies divas uzvaras grupā izcīnījušie un pirmo vietu ieguvušie serbi Lazars Kolaričs un Džordže Klasničs. Spēle paredzēta 25. novembrī plkst. 00:40 pēc Latvijas laika.

Izmantotie resursi:
Home - Sydney