Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 3

Pļaviņš/M.Samoilovs zaudē arī turkiem un Dubaijā netiek izslēgšanas spēlēs

Kristaps Pildiņš
Kristaps Pildiņš

Pļaviņš/M.Samoilovs zaudē arī turkiem un Dubaijā netiek izslēgšanas spēlēs
Mārtiņš Pļaviņš un Mihails Samoilovs. Foto: volleyballworld.com

Dalību "Beach Pro" tūres "Challenge" turnīrā Dubaijā noslēguši Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Mihails Samoilovs. Latvieši cīņā par vietu izslēgšanas spēlēs ar 0-2 (13:21, 19:21) piekāpās turkiem Safam Urlu un Hasanam Mermeram.

• Mārtiņam Pļaviņam šis ir pirmais starptautiskais turnīrs kopš 2021. gada Pasaules tūres finālturnīra. Pēc ceļgala operācijas un rehabilitācijas Pļaviņš kopā ar savu jauno pārinieku Mihailu Samoilovu izcīnīja piekto vietu "Depo Open" fināla posmā, bet dalību Dubaijas turnīrā garantēja piešķirtais īpašais ielūgums. Turnīru Latvijas duets sāka ar zaudējumu Francijas pludmales volejbolistiem Jusefam Krū un Arno Gotjē-Retam (0-2 (12:21, 16:21)), bet par vietu izslēgšanas spēlēs cīnījās pret turkiem Safu Urlu un Hasanu Mermeru.

• Jau spēles sākumā Pļaviņš un Samoilovs nonāca iedzinējos ar 1:4, bet uzreiz sekoja jauns pretinieku izrāviens, rezultāta starpībai sasniedzot piecus punktus (2:7). Līdz tehniskajam pārtraukumam latvieši nespēja pietuvoties tuvāk par trīs punktu starpību, bet seta otrajā pusē ne uz brīdi nespēja radīt intrigu cīņā par uzvaru - 13:21.

• Arī otrajā setā Latvijas duets ātri nonāca iedzinējos, bet līdz pat seta vidum turējās līdzās, vairākkārt panākot izlīdzinājumu. Tehniskajā pārtraukumā vadībā gan devās turki (11:10). Pēc tehniskā pārtraukuma Pļaviņam un Samoilovam izdevās iegūt minimālu vadību (13:12), bet turki ātri vien atguva vadību un tika pie trīs punktu pārsvara. Seta galotnē latviešiem izdevās sadeldēt deficītu līdz minimumam, bet ar to bija par maz. Pļaviņš un Samoilovs atzina Urlu un Mermera pārākumu ar 0-2 (13:21, 19:21) un nespēja iekļūt izslēgšanas spēlēs.

• Pēc nedēļas Dubaijā risināsies vēl viens "Challenge" turnīrs, bet tā kvalifikācijā šobrīd vieta ir Edgaram Točam un Kristianam Fokerotam, bet rezervistu saraksta trešajā pozīcijā ir Mārtiņš Pļaviņš un Mihails Samoilovs, kas mazina šī Latvijas pāra dalību turnīrā.