Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 3

Pļaviņš starptautiskajā apritē atgriežas ar zaudējumu francūžiem

Kristaps Pildiņš
Kristaps Pildiņš

Pļaviņš starptautiskajā apritē atgriežas ar zaudējumu francūžiem
Mārtiņš Pļaviņš. Foto: LVF

"Beach Pro" tūres "Challenge" turnīru Dubaijā ar zaudējumu sākuši Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Mihails Samoilovs. Latvieši pirmajā spēlē ar 0-2 (12:21, 16:21) piekāpās ar pirmo numuru izliktajiem francūžiem Jusefam Krū un Arno Gotjē-Retam.

• Mārtiņam Pļaviņam šis ir pirmais starptautiskais turnīrs kopš 2021. gada Pasaules tūres finālturnīra. Pēc ceļgala operācijas un rehabilitācijas Pļaviņš kopā ar savu jauno pārinieku Mihailu Samoilovu izcīnīja piekto vietu "Depo Open" fināla posmā, bet dalību Dubaijas turnīrā garantēja piešķirtais īpašais ielūgums.

• Latvijas duets ielozēts A grupā, pirmo spēli aizvadot pret francūžiem Jusefu Krū un Arno Gotjē-Retu, kuri turnīrā izlikt ar pirmo numuru. Francijas duets jau spēles sākumā izvirzījās vadībā ar 7:2, ieliekot stabilu pamatu seta turpinājumam. Turpinājumā cīņas gaita izlīdzinājās, latviešiem spējot uz brīdi sadeldēt deficītu līdz trim punktiem. Tehniskajā pārtraukumā dueti devās pie rezultāta 13:8. Seta otrajā pusē Pļaviņš un Samoilovs guva vien četrus punktus, zaudējot to ar 12:21.

• Otrā seta sākumā Latvijas duets nonāca iedzinējos ar 0:3, bet pēc tam spēja veikt izrāvienu, uz brīdi izvirzoties arī vadībā (6:5). Francūži atbildēja ar trim punktiem pēc kārtas, atgūstot divu punktu pārsvaru. Pirms tehniskā pārtraukuma latvieši panāca izlīdzinājumu, bet pēc tā atkal nonāca iedzinējos (10:13). Arī šoreiz seta otrā puse Pļaviņam un Samoilovam nebija sekmīga, kas pirmajā spēlē lika piedzīvot zaudējumu ar 0-2 (12:21, 16:21).

• Līdz ar to latvieši plkst. 19:00 cīnīsies par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs. Viņu pretinieki būs turki Safa Urlu un Hasans Mermers, kuri ar 0-2 (12:21, 14:21) piekāpās brazīliešiem Arturam un Pedru.