Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 3

Pļaviņš piedalīsies pirmajā starptautiskajā turnīrā pēc traumas sadziedēšanas

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Pļaviņš piedalīsies pirmajā starptautiskajā turnīrā pēc traumas sadziedēšanas
Mārtiņš Pļaviņš. Foto: LVF

Latvijas Volejbola federācija informē, ka divi Latvijas pludmales volejbola pāri - Mārtiņš Pļaviņš/Mihails Samoilovs un Edgars Točs/Kristians Fokerots, šajā nedēļas nogalē startēs ''Pro Beach Tour Challenge'' turnīrā Apvienotajos Arābu Emirātos. Pļaviņam tas kļūs par pirmo starptautisko turnīru pēc ceļgala traumas saārstēšanas.

Kamēr Latvijā jau ir iestājies rudens un lapas iekrāsojušās visās krāsās vai pat pametušas koku zarus, pasaulē turpina notikt pludmales volejbola sacensības. Šajā nedēļas nogalē Apvienotajos Arābu Emirātos, vienā no lielākajām pilsētām, Dubaijā sāksies "Pro Beach Tour Challenge" turnīrs, kas norisināsies līdz 25. oktobrim. No Latvijas šajā turnīrā vīriešu konkurencē startēs divi pāri - Mārtiņš Pļaviņš ar Mihailu Samoilovu, kuri ar "wild card" iekļauti pamatturnīrā, un Edgars Točs ar Kristiānu Fokerotu, kuri sacensības uzsāks no kvalifikācijas kārtas.

Kvalifikācijas turnīrs sāksies sestdien, 22. oktobrī. Tajā kopumā piedalīsies 32 komandas, kuras pēc vienmīnusa sistēmas cīnīsies par astoņām vietām pamatturnīrā. Pamatturnīra sacensības norisināsies divās kārtās. Pirmajā visas 24 komandas aizvadīs modificēto grupu turnīru, kurā cīnīsies par labākajām trijām vietām grupā, lai varētu iekļūt nākamajā kārtā. Otrajā kārtā 18 komandas spēlēs pēc vienmīnusa sistēmas, lai noteiktu labāko komandu turnīrā.

Pamatturnīrā ar pirmo kārtas numuru vīriešu konkurencē izlikta komanda no Itālijas - Adrians Karambula un Enriko Rosi. Otrā augstākā pozīcija Jusufs Kro/ Arnē Gotjē-Rats no Francijas, bet kā trešie Īzaks Karekers un Marks Nikolaidis no Austrālijas.

Šis būs Mārtiņa Pļaviņa pirmais starptautiskais turnīrs pēc 2021. gadā aizvadītā "World Tour Finals", kas norisinājās Kalgarī. Pagājušajā gada nogalē Mārtiņš veica ceļgala operāciju, kas liedza viņam spēlēt astoņus mēnešus. Kopā ar jauno komandas biedru Mihailu Samoilovu komandai šis ir otrais turnīrs, pirms šī abi piedalījās Latvijas čempionāta finālposmā, izcīnot piekto vietu.

"Pro Beach Tour Challanger" turnīri ir solis pirms augstākā līmeņa pasaules pludmales volejbola turnīriem - "Pro Beach Tour Elite 16". Pēc tam, kad visas komandas šodien vēlā pēcpusdienā būs reģistrējušās kvalifikācijas sacensībām, tik publicēts spēļu kalendārs. Līdz ar to spēles laiku Toča/ Fokerota spēlei būs zināms vakarā. Savukārt pamatturnīram komandas reģistrējas sestdien un attiecīgi sestdienas vakarā būs zināms pamatturnīra kalendārs.

Informāciju sagatavoja:
Latvijas Volejbola federācija

     [+] [-]

, 2022-10-21 13:31, pirms 4 mēnešiem
Prieks par atgriešanos un visu ciņu, ka izdevies tikt galā ar rehabilitācijas procesu. Psiholoģiski noteikti nebija viegli.

     [+] [-]

, 2022-10-21 17:37, pirms 4 mēnešiem
Vājš turnīra sastāvs.