Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 3

Rinkevičs/Bedrītis zaudē trīs setu cīņā un "Challenge" turnīru noslēdz 19. vietā

Kristaps Pildiņš
Kristaps Pildiņš

Rinkevičs/Bedrītis zaudē trīs setu cīņā un "Challenge" turnīru noslēdz 19. vietā
Artūrs Rinkevičs. Foto: FIVB

Latvijas pludmales volejbolisti Artūrs Rinkevičs un Ardis Daniels Bedrītis piedzīvojuši vēl vienu zaudējumu Turcijā notiekošajā "Beach Pro" tūres "Challenge" turnīrā. Latvieši ar 1-2 piekāpās francūžiem Jusefam Krū un Arno Gotjē-Retam, netiekot izslēgšanas spēlēs un ieņemot 19. vietu.

• Pēc kvalifikācijas pārvarēšanas Rinkevičs un Bedrītis šodien sāka savu pirmo "Challenge" līmeņa pamatturnīru. Debija izvērtās īpaši smaga, ciešot sagrāvi pret Čīles brālēniem Marko un Estebanu Grimaltiem. Līdz ar to Rinkevičam un Bedrītim priekšā bija cīņa par trešo vietu grupā un vietu izslēgšanas spēlēs. Tajā pretinieki bija Francijas pludmales volejbolisti Jusefs Krū un Arno Gotjē-Rets, kuri pirmajā spēlē ar 0-2 (18:21, 18:21) piekāpās brazīliešiem Evandru un Alvaru Filju.

• Pirmos divus punktus spēlē guva latvieši, bet pašu kļūda liedza noturēt iegūto pārsvaru (3:4). Krū ļoti labi spēlēja blokā, dodot francūžiem trīs punktu pārsvaru. Latviešu saspēle turpināja klibot, kas neizbēgami noveda pie kļūdām. Tādējādi arī rezultāta starpība pieauga līdz sešiem punktiem. Protams, neiztika arī bez labiem nogriežņiem, kas ļāva sadeldēt deficītu līdz diviem punktiem (8:10). Pēc tehniskā pārtraukuma pa tīkla malu sekmīgi uzservēja Krū, atjaunojot piecu punktu pārsvaru, kas vēl pēc brīža sasniedza sešus punktus, izšķirot seta likteni. Šoreiz latvieši nespēja atgriezties cīņā, zaudējot setu ar 18:21.

• Otrajā setā latvieši labi turēja minimālu vadību, bet pēc uzvarētas garākas izspēles, kurā aktīvi pie tīkla cīnījās Bedrītis, Latvijas duets izvirzījās vadībā ar 6:4. Francūži spēja atspēlēt deficītu, bet tad seta otrajā pusē latvieši iekrāja piecu punktu pārsvaru (16:11). Francūži vairs nespēja atgriezties spēlē, pieļaujot vēl virkni kļūdu seta izskaņā. Tiesa arī latviešiem bija problēmas ar setbumbas realizēšanu. Tas gan neliedza Rinkevičam un Bedrītim gūt panākumu ar 21:16.

• Trešā seta sākumā Rinkevičs neizmantoja divas iespējas iegūt divu punktu pārsvaru pēc darbībām aizsardzībā. Ko nepaveica Rinkevičs, to ar bloku sasniedza Bedrītis. Francūži ātri vien atjaunoja līdzsvaru uz tablo, bet tad veica izšķirošo izrāvienu, izvirzoties vadībā ar 12:6. Rinkevičs un Bedrītis no šī nespēja atgūties, zaudējot spēlē ar 1-2 (18:21, 21:16, 7:15) un noslēdzot turnīru 19. vietā.