Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 3

Latviešu duelī Madridē pārāki Točs un Fokerots

Kristaps Pildiņš
Kristaps Pildiņš

Latviešu duelī Madridē pārāki Točs un Fokerots
Edgars Točs. Foto: CEV

Madridē turpinās "Beach Pro" tūres "Futures" turnīrs pludmales volejbolā. Tā astotdaļfinālā savā starpā tikās abi Latvijas dueti, Edgars Točs/Kristians Fokerots un Artūrs Rinkevičs/Ardis Daniels Bedrītis. Šoreiz labāki bija Točs un Fokerots, iekļūstot ceturtdaļfinālā.

• Abi Latvijas dueti turnīru sāka ar uzvaru un zaudējumu, Edgaram Točam un Kristianam Fokerotam savā grupā ieņemot otro, bet Artūram Rinkevičam un Ardim Danielam Bedrītim - trešo. Tas pavēra iespēju abiem duetiem savā starpā tikties turnīra astotdaļfinālā, kas arī notika.

• Spēli labāk sāka Rinkevičs un Bedrītis, izvirzoties vadībā ar 5:1. Pamazām Točs un Fokerots sāka atspēlēties, sadeldējot deficītu līdz minimumam (6:7). Nākamos divus punktus guva pretinieki, atjaunojot trīs punktu pārsvaru. Točs un Fokerots nepalika atbildi parādā, pirms tehniskā pārtraukuma izlīdzinot rezultātu (10:10). Seta otrajā pusē Točam un Fokerotam izdevās arī pārņemt vadību, nu jau tautiešiem liekot atspēlēties. Seta galotne sākās pie neizšķirta rezultāta 17:17, bet pirmo setbumbu ieguva Točs un Fokerots. Pirmo realizēt neizdevās, bet ar otro tika likts punkts setam - 22:20.

• Otrajā setā atkārtojās pirmā seta notikumi. Rinkevičs un Bedrītis izvirzījās vadībā ar 5:1, tad 7:2, bet atkal nespēja noturēt iekrāto pārsvaru. Točs un Fokerots vispirms sadeldēja deficītu līdz minimumam, bet tad arī pārņēma vadību (9:8). Pirms tehniskā pārtraukuma Rinkevičs un Bedrītis atjaunoja sev minimālu pārsvaru (11:10). Pēc pārtraukuma cīņa ritēja punkts punktā līdz Rinkevičs un Bedrītis izvirzījās vadībā ar 16:13. Točs un Fokerots nedomāja padoties, ar izrāvienu pārņemot vadību un sperot platu soli pretī panākumam (19:17). Arī nākamo izspēli viņiem izdevās uzvarēt, tiekot pie trim mačbumbām. Točam un Fokerotam vajadzēja tikai vienu no tām, lai svinētu uzvaru ar 2-0 (22:20, 21:17).

• Tādējādi Točs un Fokerots šodien cīnīsies ceturtdaļfinālā pret turnīra galvenajiem favorītiem, spāņiem Pablo Ereru un Adrianu Gaviru, bet Rinkevičs un Bedrītis turnīru noslēguši devītajā vietā. Ceturtdaļfināla spēle paredzēta plkst. 16:20, bet visdrīzāk nesāksies ātrāk par plkst. 17:00 sakarā ar spēļu programmas kavēšanos.

     [+] [-]

, 2022-05-14 15:47, pirms nedēļas
Valsts naudas atmazgātāju biedriba

     [+] [-]

, 2022-05-14 16:30, pirms nedēļas
kastans rakstīja: Valsts naudas atmazgātāju biedriba
Skumjais zens pie klaviaturas