Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 3

Jūrmalas Gada balvu sportā saņem Ikauniece-Admidiņa un Samoilovs

Jūrmalas Gada balvu sportā saņem Ikauniece-Admidiņa un Samoilovs
Aleksandrs Samoilovs & Laura Ikauniece-Admidiņa
Foto: Edijs Pālens/LETA

Piektdien, 12. decembrī, par Gada sportistiem Jūrmalā 2014. gadā atzīti vieglatlēte Laura Ikauniece-Admidiņa un pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs. Gada trenera titulu Jūrmalā šogad ieguvis Ainars Zvirgzdiņš, bet pavisam tika apbalvoti sporta laureāti 12 nominācijās.

Pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs Jūrmalas Gada sportista balvu saņem trešo gadu pēc kārtas, paliekot nepārspēts augstajos starptautiska mēroga sasniegumos. Šogad Samoilovs otro gadu kopā ar savu pārinieku Jāni Šmēdiņu ierindojas pasaules ranga pirmajā vietā, izcīnījis arī 1. vietu Latvijas čempionātā pludmales volejbolā un zelta medaļu “CEV Satellite Jūrmala” turnīrā.

Jūrmalas Gada sportistes balvas saņēmēja Laura Ikauniece-Admidiņa izcīnījusi sesto vietu Eiropas čempionātā septiņcīņā, ieņem Eiropas ranga 9. vietu un ir 11. labākā septiņcīņniece pasaules rangā.

Pludmales volejbola turnīrs “CEV Satellite Jūrmala”, kas šovasar norisinājās Majoru pludmalē, pasludināts par “Gada sporta notikumu Jūrmalā”. Tas pulcēja Eiropas un pasaules līmeņa pludmales volejbolistus un pilnas 2000 skatītāju ietilpīgās tribīnes, un saņēma atzinīgu vērtējumu no Eiropas Volejbola konfederācijas.

Ūdens motorsportists Ņikita Lijcs, otrais labākais pasaules un Eiropas čempionātu kopvērtējumos formula 4s laivu klasē, saņēmis balvu “Gada sportists Jūrmalā tehniskajos sporta veidos”.

“Gada treneris Jūrmalā” Ainars Zvirgzdiņš šogad ir Latvijas sieviešu basketbola izlases galvenais treneris un trenējis Latvijas Basketbola līgas vīriešu komandu “Jūrmala/Fēnikss”, kas iepriekšējā sezonā Latvijas basketbola līgā izcīnījuši augsto 4. vietu (2013./2014. gadā). Par populārāko sporta veidu Jūrmalā atzīts basketbols, savukārt basketbola komanda “Jūrmala/Fēnikss” plūkusi laurus nominācijā “Gada komanda Jūrmalā”.

Par “Gada uzlecošo zvaigzni sportā” atzīta trīspadsmitgadīgā karatiste Marija Luīze Muižniece. Viņa ieguvusi pirmo vietu Latvijas čempionātā karatē bērniem un ieguvusi godalgotas vietas vairāk nekā 10 starptautiskās sacensībās.

Gada sporta klubs ir “Jūrmalas sports”, kluba komandas sekmīgi startē Latvijas mēroga un starptautiskās sacensībās basketbolā, handbolā, vieglatlētikā, peldēšanā un airēšanā. Nominācijā “Gada sporta skolotājs” apbalvota Majoru vidusskolas skolotāja Liene Glaudāne. “Gada sporta seniors” titulu saņēmusi Jūrmalas handbola veterānu komanda, kas šogad kļuva par četrkārtējiem Latvijas čempioniem.

Balvu par mūža ieguldījumu Jūrmalas sporta attīstībā saņēma Pumpuru vidusskolas ilggadējā sporta skolotāja un jauno sporta speciālistu audzinātāja Elga Siliņa, kura savā skolā ar aizrautību un milzīgu enerģiju nostrādājusi 52 darba gadus.

Jūrmalas pilsētas dome Gada balvu sportā organizē jau sešpadsmito gadu, apbalvojot labākos jūrmalniekus sportā, kuri guvuši augstus panākumus starptautiskā un Latvijas mērogā, nesuši Jūrmalas un Latvijas vārdu pasaulē un veicinājuši sportisku un veselīgu dzīvesveidu jūrmalnieku vidū. Vērtējot sportistus, tiek ņemti vērā sasniegumi un rezultāti pasaules, Eiropas, Baltijas, Latvijas čempionātos un sacensībās. Tradicionāli tiek pasniegta arī balva par mūža ieguldījumu sporta attīstībā Jūrmalā.

Jūrmalā šobrīd ir divas sporta skolas, kurās var trenēties 11 sporta veidos, pilsētā darbojas 48 sporta klubi 26 sporta veidos, kurus vairāk nekā pusi finansiāli atbalsta Jūrmalas pašvaldība. Jūrmalā ir piecas virslīgas komandas – divas futbolā, pa vienai basketbolā un handbolā, šogad startējusi arī Jūrmalas hokeja virslīgas komanda.

  +2 [+] [-]

, 2014-12-13 11:52, pirms 9 gadiem
Uz kurieni pārcēlusies Prokopčuka ?