Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 3

U19 PČ spēlēs arī vasaras izcilnieki Fokerots/Auziņš un Konstantinova/Ēbere

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

U19 PČ spēlēs arī vasaras izcilnieki Fokerots/Auziņš un Konstantinova/Ēbere
Gustavs Auziņš un Kristians Fokerots. Foto: CEV

14. septembrī Turcijas rietumu mazpilsētā Dikili sāksies U19 pasaules čempionāts pludmales volejbolā, kur Latviju pārstāvēs četras komandas, tostarp U18 Eiropas čempioni Kristians Fokerots/Gustavs Auziņš un U20 Eiropas vicečempiones Deniela Konstantinova/Līva Ēbere, informē volejbola federācija.

U19 Latvijas pludmales volejbola izlases sastāvs - Kristians Fokerots/Gustavs Auziņš, Deniela Konstantinova/Līva Ēbere, Dāvis Teteris/Olivers Bulgačs un Denēva Šauberga/Kitija Martini-Ādamsone, kā arī treneri Atvars Vilde un Aleksandrs Solovejs.

Trešdien sacensības sāksies ar kvalifikācijas turnīru, kur komandas cīnīsies par četrām vietām pamatturnīrā. Šobrīd gan zēnu, gan meiteņu konkurencē kvalifikācijas sacensībām pieteiktas 20 komandas.

Ceturtdien sāksies pamatturnīrs, kur cīnīsies 32 komandas gan zēnu, gan meiteņu konkurencē. Pamatturnīrā vispirms tiks spēlēts pēc grupu turnīra sistēmas - komandas tiks sadalītas pa četrām komandām astoņās grupās. Pēc tam katras grupas trīs labākās komandas turpinās sacensības izslēgšanas spēlēs, lai noteiktu labākos. Jauniešu sacensībās, atšķirībā no pieaugušo turnīriem, arī treneriem ir iespēja būt klāt komandām spēles laikā uz soliņa un palīdzēt ar padomiem un norādījumiem.

Šovasar starptautiskajos turnīros Latvijas jaunie pludmales volejbolisti parādījuši atzīstamu sniegumu:

- pirms dažām nedēļām Fokerots/Auziņš izcīnīja zelta medaļas U18 Eiropas čempionātā,

- vasaras sākumā Kristians Fokerots/Artūrs Rinkeviča saņēma sudraba medaļas U22 Eiropas čempionātā,

- Konstantinova/Ēbere nopelnīja U20 EČ sudraba medaļas un U18 EČ ieguva ceturto vietu,

- Līva Ēbere/Anete Namiķe parādīja atzīstamu sniegumu "Beach Pro Tour Future" turnīros, izcīnot ceturto vietu Portugālē un divas piektās vietas Polijā.

Kvalifikācijas pirmās spēles

14. sept. 11.10Bulgačs/Teteris (LAT) – Hērsts/Blanšets (USA)
14. sept. 14.30Šauberga/Martini-Ādamsone (LAT) – Jokela/Sinsalo (FIN)

Izmantotie resursi:
volejbols.lv