Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Klāt trešais LČ "Zelta OPEN" posms pludmales volejbolā

Jānis Celmiņš

Klāt trešais LČ "Zelta OPEN" posms pludmales volejbolā
"Zelta OPEN" otrā posma uzvarētāji Ingars Ivanovs un Jānis Šmēdiņš
Foto: Renārs Buivids

No 7. līdz 9. augustam Dubultu pludmalē (Baznīcas ielas galā) "Orizzonte beach" pludmales volejbola stadionā risināsies "Zelta OPEN" trešais šīs vasaras posms pludmales volejbolā. "Zelta OPEN" trešajā posmā kungu duetiem dalību pieteikušas 36 dueti.

Astoņpadsmit no 36 duetiem, kuri pieteikuši dalību trešajam Latvijas čempionāta sezonas posmam jau iekļauti pamatturnīrā, bet pārējiem par iekļūšanu pamat sacensībās nāksies cīnīties kvalifikācijas turnīrā piektdien. Sacensību organizatori piešķīruši divas tā saucamās "wild card". Tās tikušas Aigaram Brivnam / Andrim Treijam un Ģirtam Martiņsonam / Aldim Jaundžeikaram.

Jau piektdien no pulksten 11.00 Jūrmalā - Dubultu pludmalē risināsies kvalifikācijas turnīrs, kurā 18 dueti cīnīsies par sešām ceļazīmēm uz pamatturnīru, savukārt jau sestdien no pulksten 9.45 tiks izspēlētas pirmās pamatturnīra kārtas. Izšķirošie notikumi, kā ierasts, risināsies svētdien, kad paredzēti divi ceturtdaļfināli, divi pusfināli, spēle par trešo vietu un fināls.

Dalībnieku vidū atrodami arī Mārtiņš Pļaviņš un Toms Šmēdiņš, kuri šobrīd vēl piedalās pasaules kausa posmā Polijā. Latvijas čempionāta posmā gan abi startēs ar citiem pāriniekiem. Toms ar Arti Caicu, bet Mārtiņš ar Andri Krūmiņu. Jānis Grīnbergs sev ierasto pārinieku Austri Štlālu trešajā posmā aizstājis ar Kristianu Marnicu. Tāpat turnīram dalību pieteikuši arī brāļi Jānis un Mārtiņš Freidenfeldi. Pirmā "Zelta OPEN" posma uzvarētāji Jānis Šmēdiņš un Ingars Ivanovs atkal būs redzami vienā tīkla pusē. Puiši turpina gatavoties Eiropas U-23 čempionātam un šī būs mūsējo pēdējā pārbaude pirms sezonas galvenā starta.

Sacensības ar kvalifikāciju sāks Igaunijas un Krievijas dueti, attiecīgi Raigo Pārs / Karels Pomerants un Vitālijs Vinogrādovs un Ļevs Prima. Tāpat kvalifikācijas turnīrā startēs Jānis Vāvers un Toms Vanags, kuri ieņēma augsto ceturto vietu Latvijas čempionāta otrajā posmā.

Dalībnieku saraksts: beachvolley.lv

Sacensību kalendārs:

7. augusts – Kvalifikācijas turnīrs (no pl. 11.00)
8. augusts – Pamatturnīrs (no pl. 9.45)
9. augusts - 11:00 1/4 fināls, 12:00 1/4 fināls, 13:00 1/2 fināls, 14:00 1/2 fināls, 15:00 Spēle par 3. vietu, 16:30 Spēle par 1. vietu.

     [+] [-]

, 2009-08-06 18:47, pirms 12 gadiem
Vai tad ne pirma posma uzvaretāji?

     [+] [-]

, 2009-08-07 11:20, pirms 12 gadiem
Vai nevarētu uzlikt veb kameru, lai mēs te laukos ar varam redzēt?