Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 3

Nedēļas nogalē Cēsīs turpināsies Latvijas čempionāts pludmales volejbolā

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Nedēļas nogalē Cēsīs turpināsies Latvijas čempionāts pludmales volejbolā
Edgars Točs un Kristians Fokerots uzvarēja "Saulkrastu kokteilī". Foto: Latvijas Volejbola federācija

Latvijas Volejbola federācija (LVF) informē, ka šajā nedēļas nogalē Cēsīs turpināsies Latvijas čempionāts pludmales volejbolā, kur vīriešu konkurencē piedalīsies 32 pāri, bet sievietēm 16.

Vīriešu konkurencē pieteikti 32, bet sieviešu – 16 pāri. Vīriešiem pieteikti Ardis Bedrītis ar Artūru Rinkeviču un Edgars Točs ar Kristiānu Fokerotu, kamēr Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš sacentīsies Gštādē. Dalībnieku rindās būs arī Mihails Samoilovs, kā arī pāri Sandris Andrejevs/Toms Benjavs un Matīss Gabdulļins/Mārcis Jirgensons.

No sieviešu duetiem ierindā nebūs vien Gštādes "Elite 16" sacensību dalībnieces Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka, kā arī Marta Ozoliņa un Luīze Anna Skrastiņa, taču par pirmo vietu cīnīsies pāri Varvara Brailko/Deniela Konstantinova un Anete Namiķe/Līva Ēbere.

Sacensības sāksies piektdien, kad notiks kvalifikācijas turnīrs vīriešu komandām. Sestdien no plkst. 9:00 sāksies grupu spēles vīriešu un sieviešu duetiem, bet plkst. 17.00 – pirmā izslēgšanas spēļu kārta. Svētdien Cēsīs diena tiks sākta ar ceturtdaļfināliem, kam sekos pusfināli un cīņas par pirmo un trešo vietu.

“Depo Open 2022” sezona triju mēnešu garumā ir pludmales volejbola svētki ar labāko Latvijas sportistu līdzdalību. Šosezon Latvijas čempionātā pludmales volejbolisti sacenšas piecos posmos un finālā. Visi posmi tiek rīkoti ārpus Rīgas, turpinot aptvert Latvijas reģionus, un visos posmos piedalās kā vīrieši, tā sievietes. Tāpat kā iepriekšējās sezonās, visos posmos, izņemot finālu, kā viesi aicināti piedalīties arī spēlētāji no citām valstīm.

Ieeja uz visām “Depo Open 2022” spēlēm ir bezmaksas. Līdzjutēji ir aicināti klātienē izbaudīt augstas klases pludmales volejbola spraigās spēles, piedalīties konkursos, kā arī baudīt labu mūziku un karsējmeiteņu uzstāšanos. Aizraujošākās svētdienas spēles tiks translētas arī TV kanālos “Best4Sport” un LTV7.

Informāciju sagatavoja:
Latvijas Volejbola federācija