Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:372, Did:0, useCase: 3

Pozitīva Covid-19 testa dēļ Bobrovs pēdējā brīdī paliek bez dalības PČ

Rolands Eliņš

Pozitīva Covid-19 testa dēļ Bobrovs pēdējā brīdī paliek bez dalības PČ
Daniils Bobrovs. Foto: Latvijas peldēšanas federācija.

LETA. Daniils Bobrovs pozitīva Covid-19 testa dēļ nepiedalīsies pasaules čempionātā peldēšanā 25 metru baseinā, informē Latvijas Peldēšanas federācija (LPF).

Ceturtdien Abū Dabī sāksies 15. pasaules čempionāts 25 metru peldbaseinā, kurā sākotnēji tika pieteikti četri Latvijas sportisti. Tomēr pēdējā mirklī no dalības sacensībās ir atsaukts Bobrovs, kam, ievērojot sacensību Covid-19 drošības protokolu, veiktais PCR tests izrādījies pozitīvs.

Pēc olimpieša izņemšanas no sacensību starta protokoliem čempionātā Latviju pārstāvēs trīs sportisti, un diviem no viņiem pirmais starts ir paredzēts jau rītdien - čempionāta atklāšanas dienā Ieva Maļuka kāps uz starta blokiem 200 metru brīvā stila priekšsacīkstēs, savukārt Ronens Kermans savā pirmajā pasaules čempionātā debitēs ar startu 200 metru kompleksajā peldējumā.

Čempionāta turpinājumā Maļukai paredzēts starts arī 100 metru brīvajā stilā un 100 metru kompleksā. Kompleksajā peldējumā startēs arī Kermans, tikmēr Gabrielai Ņikitinai čempionāta programmā starts divās sprinta distancēs - 50 metros brīvajā stilā un tauriņstilā.

Ņemot vērā Bobrova palikšanu ārpus dalībnieku saraksta, Latvijas komandai ies secen arī pieteiktās stafetes. Pats sportists gan norādījis, ka jūtās labi un nav novērojis nekādus saslimstības simptomus.

15. FINA pasaules čempionāts 25 metru peldbaseinā Abu Dabī norisināsies no 16.-21.decembrim un tajā kopā ar Latvijas sportistiem atrodas treneri Jūlija Kuzmina un Sergejs Kurmeļevs, kā arī fizioterapeite Paula Pole.

Izmantotie resursi:
LETA