Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326), Fid:2975, Did:0, useCase: 1
12

Daugavietis par sportam atvēlētājiem 0.3% no valsts budžeta: "Smieklīgi maz"

Piedāvājam fragmentu no šīs nedēļas raidījuma “(Bez)maksas sports”, kurā tiek runāts par valsts naudu un atbalstu sportam.Saeimas Sporta apakškomisijas vadītājs Dāvis Mārtiņš Daugavietis teic, ka budžeta daļa, kas atvēlēta sportam, ir "smieklīgi maza"."(Bez)maksas sports" studijā šoreiz: Saeimas Sporta apakškomisijas vadītājs Dāvis Mārtiņš Daugavietis un Izglītības un zinātnes ministrijas Sporta departamenta vadītājs Vladimirs Šteinbergs. Raidījums pilnā garumā būs skatāms kanālā TV4 un portālā Sportacentrs.com jau šovakar plkst. 21.30.
8

#126 Ārpus kadra: Bendika par Pekinu, pasaules biatlonu, naudu, kašķiem

Jaunākajā podkāsta "Ārpus kadra" epizodē ciemos pie "Sportacentrs.com" žurnālista Almanta Poikāna atnākusi Latvijas labākā biatloniste Baiba Bendika. Runājam par vilšanos Pekinas olimpiskajās spēlēs, situāciju pasaules biatlonā, kašķiem Latvijas dīķī un iespējamām pārmaiņām. Un vispār - vai ar biatlonu nodarboties ir finansiāli ienesīgi?Sportacentrs.com · #126 Ārpus kadra - Baiba Bendika
1

#124 Ārpus kadra: Miņins par darbu ar Ķīnas izlasi, konfliktiem, Melbārdi

Svaigākajā podkāsta "Ārpus kadra" epizodē pie Almanta Poikāna ciemojas viens no neatkarīgās Latvijas labākajiem bobsleja pilotiem Jānis Miņins. Sarunā viņš pastāsta par iepriekšējo gadu darbu ar Ķīnas izlasi, vietējo un ārzemju treneru īpatnībām, tāpat parunājam arī par Latvijas izlasi un atceramies laiku pēc Vankūveras olimpiskajām spēlēm, kad Miņins konfliktēja ar Sandi Prūsi un Latvijas bobsleju. Neilgi pēc tam Miņins nieka 30 gadu vecumā noslēdza bobslejista karjeru un sāka strādāt par treneri. Miņins arī dalās pārdomās, kā tikt galā ar vāciešu dominanci bobslejā. Viena no tēmām arī Oskars Melbārdis, kurš savas titulētās karjeras sākumā bija tieši stūmējs Miņina ekipāžā.Sportacentrs.com · #124 Ārpus kadra - Jānis Miņins
1

#123 Ārpus kadra: Kendija un Kristers Aparjodi par Pekinu, bārdu, prēmijām, NBA

Podkāsta "Ārpus kadra" svaigākajā epizodē pie "Sportacentrs.com" žurnālista Almants Poikāna atnākuši kamaniņu braucēji Kendija un Kristers Aparjodi. Abi dalās stāstos par nupat aizvadītajām Pekinas olimpiskajām spēlēm, turklāt Kristers uz mūsu studiju atnesis arī olimpisko bronzas medaļu, kas gan nav viņējā. Arī ārpus kamaniņu sporta Aparjodiem ir vairākas kaislības - vienai no tām Kristers pat veltījis savas komandas nosaukumu Nacionālās basketbola asociācijas fantāzijas līgā. Spriežam arī par to, ko Kristers varētu darīt ar viņam pienākošos valsts prēmijām un kā vairāk jauniešus iesaistīt kamaniņu sportā.Sportacentrs.com · #123 Ārpus kadra - Kendija un Kristers Aparjodi

"eXi" par Lipmanu: lidmašīna, bagāžas pārsvars, Znaroka loma un labi vārdi

Piedāvājam fragmantu no sporta sarunu šova "eXi" speciālizlaiduma ar bijušo hokeja olimpiešu dalību. Tajā Latvijas izlases bijušie aizsargi Atvars Tribuncovs un Oļegs Sorokins, kā arī pieredzējušais hokeja apskatnieks Jānis Matulis dalās atmiņās par ilggadējo Latvijas Hokeja federācijas prezidentu Kirovu Lipmanu.Raidījums pilnā garumā skatāms ŠEIT!
Foto: EPA/Scanpix
5

"Hokeja pēcgaršā" Vasiļjevs un Ankipāns atzīst: ceturtdaļfināls pelnīts nebija

Pekinas olimpiskajās spēlēs Latvijas hokeja izlase šorīt aizvadīja 1/8 fināla spēli pret Dānijas valstsvienību, kas izšķīra, vai Latvijas izlase varēs turpināt olimpisko turnīru, un nācās ciest zaudējumu ar 2:3. Pēc šīs spēles beigām Sportacentrs.com piedāvāja "Hokeja pēcgaršu" ar hokeja apskatnieku Ulvi Broži un hokeja treneriem Herbertu Vasiļjevu un Ģirtu Ankipānu, kuri atzīmēja neizmantotās iespējas otrajā periodā, Dānijas blāvo spēli aizsardzībā un Kaspara Daugaviņa un Laura Dārziņa lielo nozīmi izlasē, kā arī atzina, ka, vērtējot četrās OS spēlēs aizvadīto sniegumu, Latvija objektīvi godīgi palikusi ārpus ceturtdaļfināla.
Foto: Reuters/Scanpix
1

Uzreiz pēc mača beigām olimpiskā "Hokeja pēcgarša" ar Vasiļjevu un Ankipānu

Pēc Latvijas hokeja izlases mača pret Slovākiju, ar kuru tiek pielikts punkts C apakšgrupas izspēlei olimpisko spēļu hokeja turnīrā, tiks piedāvāta "Hokeja Pēcgarša", kurai šoreiz tiešraidē pieslēgsies Latvijas hokeja treneri un bijušie izlases spēlētāji Herberts Vasiļjevs un Ģirts Ankipāns. Skatītāji savus viedokļus un jautājumus var piedāvāt tiešraides "Facebook" un "YouTube" komentāru veidā. Sākums paredzēts apmēram desmit minūtes pēc mača beigām.
1

"eXi EXTRA" ar hokeja olimpiešiem - Sorokinu, Tribuncovu un Matuli

Piedāvājam sporta sarunu šova “eXi” trešās sezonas speciālizlaidumu ar hokeja olimpiešiem - bijušajiem Latvijas izlases hokejistiem Oļegu Sorokinu un Atvaru Tribuncovu, kā arī pieredzējušo hokeja apskatnieku Jāni Matuli. Trio atsauca atmiņā spilgtas atmiņas gan no olimpiskajām spēlēm, gan Latvijas hokeja tā laika “gaiteņiem”.0:00:00 - 0:02:42 – šodien raidījumā;0:02:43 – 0:30:04 – OS loma sportistu karjerās, NHL spēlētāji un spilgtākās atmiņas;0:31:33 – 1:29:21 - OS atklāšana un piedzīvojumi olimpiskajā ciematā, Lipmans, Lindstrēms un citi, iedzeršanas un brīvie brīži, dažādi kuriozi.Mūsējo startus Pekinā pie lielajiem ekrāniem, gardu maltīti, boulingu un citas spēles vari baudīt lielākajā sporta bārā Latvijā – O’Learys Akropole RīgaSportacentrs.com · "eXi EXTRA" ar hokeja olimpiešiem - Oļegu Sorokinu, Atvaru Tribuncovu un Jāni Matuli
Mārtiņš Bots un Roberts Plūme. Foto: AP/Scanpix
6

Noskaties: kā Latvijas kamaniņu komanda aizbrauca līdz olimpiskajai bronzai

Šodien Latvijas delegācija Pekinas olimpiskajās spēlēs izcīnīja pirmo godalgu. Elīza Tīruma, Kristers Aparjods, Mārtiņš Bots un Roberts Plūme tika pie bronzas kamaniņu stafetē. Latvijai identisks sasniegums bija 2014. gadā Sočos. Abās komandās bija tikai Tīruma, kura pēc olimpiskajām spēlēm liek punktu karjerai.

#122 Ārpus kadra: Freibergs un Pālens par dīvainībām Pekinā, Strautmanis par prestižu

Jaunākajā podkāsta "Ārpus kadra" epizodē zvanām uz Pekinu! Latvijas hokeja izlases aizsargs Ralfs Freibergs un aģentūras LETA fotogrāfs Edijs Pālens "Sportacentrs.com" žurnālistam Almantam Poikānam stāsta par olimpisko spēļu aizkulisēm un dīvainībām. Savukārt portāla "Delfi" sporta nodaļas redaktors Uldis Strautmanis runā par olimpisko spēļu prestižu un zaudēto statusu, kā arī to, vai tiešām šīs četrgades svarīgākās ziemas sacensības bija jāuztic rīkot Ķīnai.
Foto: AP/Scanpix

Pēcgarša pēc Latvija-Zviedrija olimpiskā hokeja mača kopā ar Robertu Bukartu

10-15 minūtes pēc Pekinas OS hokeja turnīra spēles Latvija-Zviedrija beigām sāksies "Hokeja Pēcgarša", kuras tiešraidei kopā ar mūsu redakcijas pārstāvjiem pieslēgsies arī Latvijas izlases hokejists Roberts Bukarts, kurš Pekinā spēlēt nevar traumas dēļ. Skatītājiem iespējams savus jautājumus un viedokļus iesniegt komentāru veidā "Facebook" un "YouTube" platformās.
1

Olimpiskie ciemati un to piedāvātie labumi: kā tos savulaik baudīja hokejisti

Piedāvājam fragmentu no sporta sarunu šova “eXi” speciālizlaiduma par olimpiskajām spēlēm. Bijušie Latvijas izlases hokejisti (“eXi”) Oļegs Sorokins un Atvars Tribuncovs atminas olimpisko ciematu labumus Soltleiksitijā (2002) un Turīnā (2006). Burgeri, nūjas, slidas, spēļu automāti – viss bez maksas.Raidījums pilnā garumā jau ceturtdien plkst. 21:30 būs skatāms kanālā TV4 un portālā Sportacentrs.com.
Lāčplēša cepure. Foto: LHF
1

Ugunsdzēsēja ķiveri nomaina Lāčplēša cepure - Latvijas hokeja ģērbtuvē jauns apbalvojums

Latvijas Hokeja federācija pavēstījusi, ka Pekinas olimpiskajās spēlēs izlases labākais spēlētājs ģērbtuvē tiks apbalvots ar Lāčplēša cepuri. "Simbols, kas raksturīgs tieši mūsu valstij. Lāčplēsis, kuram viss spēks ausīs, vienmēr bijis cīņas simbols - cīņa pret pretinieku, cīņa starp labo un ļauno. Cīņa par brīvību, mūžīgu izaugsmi. Lāčplēsis ir mežonīgs, stiprs un brīvs. Piedzīvojis gan uzvaras, gan sakāves. Simbolisks varoņa tēls. Varoņdarbi pieprasa augstu pašapziņu, pašaizliedzību, drosmi, spēju "sisties" (celties) par ideālu. Lai tas raksturo mūsu spēli!" izvēli skaidro federācija. Latvija pirmo spēli aizvadīs ceturtdienas rītā pret Zviedriju.
16

Hārtlija atveidotais varonis uzrāda Latvijas izlases galvenā trenera apliecību

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs publiskojis video, reklamējot Omskas "Avangard" zvaigžņu spēli. Šajā materiālā izmantots "Red Heat" spēlfilmas fragments, kur Arnolda Švarcenegera atveidotais milicijas kapteinis ierodas krogā. Švarcenegera vietā tagad ir kluba galvenais treneris Bobs Hārtlijs.1. video: Avangard TV2. video: "Red Heat" (1988) attiecīgais fragments

Olimpiskā čempiona interviju pārtrauc premjerministres zvans uz rozā telefonu

Šodien par Pekinas olimpisko spēļu čempionu kļuva zviedru ātrslidotājs Nils van der Pūls, kurš 5000 metru distancē triumfēja ar jaunu olimpisko rekordu. Viņa interviju pēc triumfa pārtrauca Zviedrijas premjerministres zvans, kurā van der Pūls atklāja, ka par nākamajām distancēm vēl nedomā – viņa tuvākajos plānos ietilpstot tikai kūkas notiesāšana.
Baiba Bendika. Foto: Igor Stančik
3

Bendika: "Sākumā bija ļoti vējainas. Pirmajā dienā pat aizsita elpu"

Pirmdien pirmās sacensības Pekinas olimpiskajās spēlēs aizvadīs Latvijas biatloniste Baiba Bendika, kura startēs 15km klasikā. Sarunā ar Latvijas Televīziju viņa norādīja, ka sākumā nācies saskarties ar milzīgu vēju, taču tagad tas esot pierimis. Taču izaicinājumi šaušanā saglabājušies, īpaši stāvus, jo vējš ir raustošs. Bendika arī atzina, ka citiem ir sūdzības par sniegu, bet viņai pašai tas nešķiet nemaz tik lēns.
Latvijas 3x3 basketbolisti - Tokijas olimpiskā zelta īpašnieki. Foto: FIBA
1

3x3 olimpiskie čempioni nodod sveicienu Latvijas hokeja izlasei

Pekinā sākušās ziemas olimpiskās spēles, kurās Latviju pārstāvēs 57 sportisti. Teju puse nāk no Latvijas hokeja izlases, kam apakšgrupā jācīnās pret zviedriem, somiem un slovākiem. Pirms atbildīgajām spēlēm uzmundrinošu sveicienu hokejistiem nodeva Tokijas olimpisko spēļu čempioni 3x3 basketbolā.
Rihards Bukarts. Foto: lhf.lv
6

Rihards Bukarts treniņā izceļas ar spārnotiem izteicieniem

Pirms izlidošanas uz Pekinas spēlēm Latvijas hokeja izlase aizvadīja treniņu, kur piedalījās arī KHL kluba Vladivostokas "Admiral" uzbrucējs Rihards Bukarts ar mikrofonu. "Vai tad pēc pēc manis ir smiltis?" vaicāja latvietis un pats arī atbildēja. "Ūdeni dzer tie, kuri nav gatavi!" kādā brīdī pamācīja hokejists. "Davaj, Mikij, Admiral!" nobļāvās Bukarts, saņēma piespēli un iemeta. Video: Latvijas Hokeja federācija

Mazā Dārta šorttrekistam Krūzbergam praksē rāda, kā tikt galā ar satraukumu

Mazā Dārta turpina iztaujāt Latvijas olimpiskās delegācijas sportistus, šoreiz pie sevis aicinot šorttrekistu Robertu Krūzbergu, kuram praksē mācīja, kā tikt galā ar satraukumu, un uzzināja, kas ir adrenalīns un milisekunde.
7

Ķīnietes sveic Latvijas olimpiskās izlases fizioterapeitu

Latvijas Olimpiskās vienības fizioterapeits Oskars Urbanovičs tiek sveikts dzimšanas dienā. Video: Latvijas Olimpiskā komiteja