Layout: current: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource644 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource644), Fid:2975, Did:0, useCase: 4

SOK prezidents Tomass Bahs. Foto: EPA/Scanpix
39

SOK neizsūta ielūgumus okupantvalstīm, bet sportistu dalība netiek izslēgta

LETA. Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) neizsūtīs Krievijai un Baltkrievijai ielūgumus uz 2024. gada Parīzes olimpiskajām spēlēm, ceturtdien paziņoja SOK.
Žoržs Tikmers. Foto: F64
8

Tikmers nonāk aizdomu ēnā par LOK sadarbību ar sievas uzņēmumiem

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidentam Žoržam Tikmeram intervijā ar LTV raidījumu "Sporta Studija" tika uzdots jautājums par viņa sievu – bijušās un tagadējās – daļēji piederošu uzņēmumu sadarbību gan ar LOK, gan ar olimpiskajiem centriem. Tikmers komentēja, ka nekādus pārkāpumus nesaskata.
SOK prezidents Tomass Bahs. Foto: Reuters/Scanpix
4

Kļičko: "SOK prezidents Bahs kalpo Krievijas interesēm"

LETA--DPA. Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) prezidents Tomass Bahs kalpo Krievijas interesēm, par Baha priekšlikumu atjaunot sportistu no Krievijas un Baltkrievijas dalību starptautiskajās sporta sacensībās saka olimpiskais čempions boksā ukrainis Volodimirs Kļičko.
LSFP prezidents Einars Fogelis. Foto: F64

Neskaidrība ar kopējo šī gada valsts budžeta finansējumu sportam kavē nozares darbības plānošanu

Vairāk nekā 70 Latvijas atzīto sporta federāciju pārstāvji šodien tikās Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) ierosinātās konsultācijās par 2023. gada valsts finansējumu federāciju darbībai. Izprotot situāciju un apstākļus, kādos šogad valdībai jālemj par valsts budžetu, federācijas tomēr vērš Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM), kā arī Saeimas Sporta apakškomisijas uzmanību – būtiski ilgāka kavēšanās un neskaidrības par finansējumu sportam šim gadam apdraud plānoto sporta nozares darbību.
Raimonds Vējonis. Foto: F64
1

Vējonis kliedē baumas par pretendēšanu uz LOK vadītāja amatu, aicina Tikmeru atkāpties

Latvijas Basketbola savienība (LBS) izplatījusi paziņojumu, kurā organizācijas prezidents Raimonds Vējonis kliedējis baumas par savu pretendēšanu uz Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) vadītāja amatu, aicinājis pašreizējo LOK prezidentu Žoržu Tikmeru publiski atvainoties LBS un aicinājis Tikmeru atkāpties.
Žoržs Tikmers. Foto: LOK/ Edijs Pālens/ LETA
25

Tikmers: ''Šī ir pret mani un manu ģimeni organizēta nomelnošanas kampaņa''

Šodien vēstījām, par Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidenta Žorža Tikmera nonākšanu aizdomu ēnā pēc intervijas ''Sporta Studijai'', kurā funkcionāram tika uzdoti jautājumi par viņa bijušo un tagadējo sievu iesaisti uzņēmumos, kas sadarbojas ar LOK un olimpiskajiem centriem. Pilnā apmērā publicējam Tikmera izplatīto paziņojumu.
Dāvis Mārtiņš Daugavietis. Foto: Jaunā Vienotība

Sporta apakškomisija nosoda SOK rekomendācijas par krieviem un baltkrieviem

LETA. Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) rekomendācija ļaut Krievijas un Baltkrievijas sportistiem atgriezties sacensību apritē kā neitrāliem atlētiem nav pieņemama, uzsver Saeimas Izglītības, zinātnes un kultūras komisijas Sporta apakškomisijas priekšsēdētājs Dāvis Mārtiņš Daugavietis (JV).
SOK prezidents Tomass Bahs. Foto: Reuters/Scanpix
12

Ukraina atzinīgi vērtē SOK lēmumu par Krievijas sportistu atgriešanos OS atlikšanu uz vēlāku laiku

LETA--AFP. Ukraina otrdien atzinīgi novērtēja Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) lēmumu, šobrīd nepielaižot Krievijas sportistus dalībai nākamā gada olimpiskajās spēlēs Parīzē.
Nensija Fēzere un FIFA prezidents Džanni Infantīno. Foto: DPA/Scanpix

Vācijas iekšlietu ministre: "SOK rekomendācijas ir pļauka Ukrainas sportistiem"

LETA--AFP. Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) rekomendācijas par Krievijas un Baltkrievijas sportistu atgriešanos sacensību apritē ir pļauka Ukrainas sportistiem, otrdien paziņoja Vācijas iekšlietu ministre Nensija Fēzere, kuras viena no atbildības nozarēm ir sports.
Tomass Bahs aicina atgriezt okupantu valstu sportistus sacensībās. Foto: AFP/Scanpix
22

SOK prezidents Bahs rekomendē okupantu valstu pārstāvjus atgriezt sacensībās

LETA--AFP. Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) rekomendē ļaut krievu un baltkrievu sportistiem atgriezties sacensību apritē kā neitrāliem atlētiem, otrdien paziņoja SOK prezidents Tomass Bahs.
Foto: LOK
2

Baltijas valstis, Polija un Ukraina: ''Šobrīd nav īstais laiks atjaunot krievus un baltkrievus OS''

LETA. Krievija un Baltkrievija var panākt savu sportistu atgriešanos starptautiskajā sporta sabiedrībā, pārtraucot pret Ukrainu sākto karu, kuru izraisījusi Krievija ar Baltkrievijas atbalstu, šāda nostāja pausta Igaunijas, Latvijas, Lietuvas, Polijas un Ukrainas kopīgā paziņojumā.
Foto: LOK
14

Apspriež Latvijas iesaisti Zviedrijas kandidatūrā 2030. gada ziemas OS rīkošanā

Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) informē, ka šodien notikusi apspriede ar Zviedrijas Olimpisko komiteju par Latvijas potenciālo iesaisti Zviedrijas kandidatūrā uz 2030. gada ziemas olimpisko spēļu sarīkošanu. Atšķirībā no pieteikuma uz 2026. gada spēlēm, šoreiz Latvija aktualizējusi jautājumu par ne tikai renes sporta sacensību aizvadīšanu valstī.
Anda Čakša. Foto: Izglītības un zinātnes ministrija
31

Čakša: ''Nav pieļaujams valsts finansējums sportistiem, kuri startē sacensībās ar krievu un baltkrievu sportistiem''

LETA. Nav pieņemams, ka Latvijas valsts budžeta finansējumu saņem sportisti, kuri piedalās vienās sacensībās ar Krievijas un Baltktrievijas sportistiem, intervijā LTV1 raidījumam "Rīta Panorāma" sacīja izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša (JV).