Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:3030, Did:0, useCase: 3

Ukraina vēlreiz aicina neļaut krieviem startēt Parīzes olimpiskajās spēlēs

Toms Mālmeisters
Toms Mālmeisters

Ukraina vēlreiz aicina neļaut krieviem startēt Parīzes olimpiskajās spēlēs
Parīzes olimpiskās spēles. Foto: VCG / cgtn.com

LETA--DPA. Ukraina atklātā vēstulē, kas tika nosūtīta Starptautiskajai Olimpiskajai komitejai (SOK) un Cīņas sporta federācijai (UWW), vēlreiz aicināja neļaut Krievijas un Baltkrievijas sportistiem startēt Parīzes olimpiskajās spēlēs.

SOK decembra sākumā, neņemot vērā Krievijas militāro iebrukumu Ukrainā, atļāva Krievijas un Baltkrievijas sportistiem nākamā gada Parīzes olimpiskajās spēlēs piedalīties kā neitrāliem atlētiem.

Ukrainas vēstulē norādīts, ka atlēti, kuri neitrālo sportistu statusā nodrošinājuši vietu Parīzes olimpiskajās spēlēs, tomēr atbalsta Krievijas uzsākto karu, un aicināja Krievijas un Baltkrievijas pārstāvjiem liegt dalību Olimpiādē, kamēr Ukrainā notiek karš.

Vēstulē tika izcelti desmit cīņas sporta pārstāvji, starp kuriem bija arī krievu brīvā stila cīkstoņi Zaurs Ugujevs un Zaurbeks Sidakovs, kuri tika pie zelta Tokijas olimpiskajās spēlēs. Kā pierādījumi vēstulei tika pievienoti vairāki video un atlētu sociālo mediju ieraksti.

Iepriekš SOK paziņojumā bija norādīts, ka Parīzes olimpiskajās spēlēs varētu piedalīties apmēram 36 krievu un 22 baltkrievu sportisti.

2024.gada Parīzes olimpiskās spēles norisināsies no 26.jūlija līdz 11.augustam.

Izmantotie resursi:
LETA

  +1 [+] [-]

, 2024-04-12 19:18, pirms 2 mēnešiem
Kā teica Ozoliņš,nav tādas neitrālas valsts..un ja šie sportisti ir neitrāli,tad sanāk viņi nav arī pret karu!

     [+] [-]

, 2024-04-12 21:54, pirms 2 mēnešiem
Madzigais rakstīja: Kā teica Ozoliņš,nav tādas neitrālas valsts..un ja šie sportisti ir neitrāli,tad sanāk viņi nav arī pret karu!
piedavājiet šiem ozoliņiem līgumu khl un jūs redzēsi neitrālos sportistus

     [+] [-]

, 2024-04-12 22:21, pirms 2 mēnešiem
Pilnīgi nekas no šī nemainīsies... SOK ir un paliek SOK...