Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2546, Did:0, useCase: 3

Paste: "Mums paveicās, bet veiksmi mēs paši nopelnījām"

Paste: "Mums paveicās, bet veiksmi mēs paši nopelnījām"
Kirovs Lipmans un Guntars Paste
Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze, f64

"OlyBet" hokeja eksperts Guntars Paste pēc Latvijas izlases pirmās uzvaras pasaules čempionātā pret Kazahstānu (2:1) norādīja, ka abu komandu treneri šim mačam bija labi izpildījuši mājasdarbu, bet Māra Bičevska gūtie vārti bija Kazahstānas izlases neuzmanības sekas.

"Esmu jau noguris no līdz jušanas šiem puišiem... Pašā spēles sākumā bija liela spriedze un atbildības sajūta. Ielaidām ātru un muļķīgu golu, kur Ivanovs uz zilās līnijas Galviņu apspēlēja kā bērnu. Tādējādi atkal pirmie bijām zaudējuši vārtus. Varēja redzēt, ka Nazarovs bija labi izanalizējis mūsu gūtos vārtus vairākumā. Tiklīdz izspēlējām līdz Sotnieka metienam no zilās līnijas, tā uzreiz divi pretinieki gūlās priekšā ripai. Visas līnijas bija aizvērtas, metieni līdz vārtiem nenonāca, tādēļ mūsējo vairākums izskatījās bezzobains.

Otrajā trešdaļā tikai divi metieni skaitliskajā vairākumā sasniedza vārtus. Pēc tam treneri pamainīja un vairākumā deva spēlēt maiņai, kurā bija Indrašis. Tomēr vārtus gūt neizdevās un tiesneši sāka izlīdzināt noraidījumu skaitu. Taču tas jau bija gaidāms, tā tas vienkārši notiek un tam jābūt gataviem. Piekritīsiet - Kazahstānas vairākums izskatījās interesantāks.

Kopumā Nazarovs šim mačam bija izvēlējies visvienkāršāko hokeju. Viņi cerēja uz veiksmi pretuzbrukumos. Taču arī Latvijas izlase šai spēlei bija labi sagatavojusies. Treneri bija atraduši pareizos vārdus. Nebija viegli, jo spriedze bija liela. Galu galā trīs punktu uzvaru nebijām izcīnījuši divus gadus.

Labi, ka mums paveicās. Pretinieks slikti pieņēma ripu un tā nonāca pie Daugaviņa. Bet šo veiksmi Latvijas izlase nopelnīja ar nospiedošo pārsvaru. Mūsējie pat paspēja nomainīties, iespiežot kazahus viņu aizsardzības zonā. Tas ļoti nogurdina pretiniekus. Bet Bičevska gols bija tīrā neuzmanības kļūda un neuzmanību allaž izraisa nogurums. Paši kaldinājām savu veiksmi.

Beigās Kazahstāna laida laukumā savus kanādiešus, bet viņi jau neies par Kazahstānu krist un lauzt kājas. Tas jau pat zirgam ir skaidrs. Sastāva padziļināšanai šādi naturalizētie spēlētāji var izrādīties noderīgi, taču ne jau kā vilcējspēks. Daudz ko parāda arī tas, ka Dalmens neatbrauca uz pasaules čempionātu. Tas pats notiek ar Baltkrievijas izlasi, kas zaudēja ungāriem, kuriem gan arī spēlē kanādieši. Es uzskatu, ka ir jāaudzina savējie. Naturalizēšana man nepatīk.

Piekritīšu, ka Bičevska golā ir saskatāmas līdzības ar Znaroka gūtajiem vārtiem, kas mūs ieveda augstākajā divīzijā, lai gan Znaroks ripu vārtos dabūja ar visu vārtsargu. Pirms čempiionāta daudzi nelabvēļi jau smīkņāja, ka Beresņevs mūs ieveda elitē un no tās arī izvedīs. Bet es allaž esmu teicis, ka viņš ir augsta līmeņa treneris, turklāt ar tādu palīgu kā Ankipāns mums ir labs treneru kolektīvs.

Jau esam izcīnījuši sešus punktus, turklāt neesam paņēmuši visu, ko varējām. Ar to visupirms domāju spēli pret Šveici. Taču visās spēlēs ir nācies atspēlēties un vairumā gadījumu tas ir izdevies. Tas vien liecina, ka ar komandas raksturu un treneriem viss ir kārtībā."

Slēpts komentārs: fkscd

     [+] [-]

, 2016-05-14 23:53, pirms 7 gadiem
Beresņevs pēc mača ar Dāniju teica ka pietrūkst "vārti ar gaļu" - Bičevskis iepriecināja treneri gluži ar gaļu nebija, bet tuvu tam

Prieks par Elvi, malacis puika un te es uzteiktu Beresņevu kurš neraustījās un atstāja Elvi vārtos kgan dažs labs eksperts kādā no studijām teica ka jāturpina v/sargu rotācija.

  +2 [+] [-]

, 2016-05-14 23:54, pirms 7 gadiem
Varēja redzēt, ka Nazarovs bija labi izanalizējis mūsu gūtos vārtus vairākumā
Tur man liekas,ka ari 13 gadīgs bērns to varētu zināt,kā tiek izspēlēts mūsu vairākums

  +3 [+] [-]

, 2016-05-14 23:55, pirms 7 gadiem
Malači puiši un treneri. Par lielu Latviju. Tiekamies nākošgad Vācijā vai Francijā. Es jau tagad saku, ka būšu tur un atbalstīšu.

  -3 [+] [-]

, 2016-05-14 23:59, pirms 7 gadiem
Da trenneris te ņipričam...spēlētāji tak iet laukumā, cīnās, met pa vartiem... Pa lielam viņš tik izvēlas tos kuri ir tur... Veiksme un tikai veiksme ir hokeja pamatā. Un arī meistarība... Ja lidz šim mums veiksme bija gar degunu, tad šoreiz paveicās... Buutu vairāk meistarības un fortunas, moš būtu 12 punkti... Bet nu neko... Labi vismaz ka kapājas lidz galam

Paskataties šodienas kuzņecova golu... Nu moins, tur ir meistarība. Monstrāla... Nopietni

     [+] [-]

, 2016-05-15 00:02, pirms 7 gadiem
markkomartins rakstīja: Da trenneris te ņipričam...spēlētāji tak iet laukumā, cīnās, met pa vartiem... Pa lielam viņš tik izvēlas tos kuri ir tur... Veiksme un tikai veiksme ir hokeja pamatā. Un arī meistarība... Ja lidz šim mums veiksme bija gar degunu, tad šoreiz paveicās... Buutu vairāk meistarības un fortunas, moš būtu 12 punkti... Bet nu neko... Labi vismaz ka kapājas lidz galam

Paskataties šodienas kuzņecova golu... Nu moins, tur ir meistarība. Monstrāla... Nopietni
Latvijai paveicās, ka Nazarovs kā treneris ir 0
Pirmo reizi Barys viņa vadībā netika play off
Pēc tam sastrīdējās ar Dalmenu un komanda palika bez spēles veidotāja
Šodien nepamatoti maz izmantoja leģionārus
Kazahstāna fiziski bija ļoti vāja

  +1 [+] [-]

, 2016-05-15 00:02, pirms 7 gadiem
Nez,Guņa-kurš tad galvenais parādes komandētājs-Berja vai Ankipāns ?

     [+] [-]

, 2016-05-15 00:02, pirms 7 gadiem
Ar pasti esmu alu dzēris... Ļoti zinošš par hokeju kā tādu... Kapēc neņem kā piemēram konsultantu vai skautu... Lieti tāda smadzene noderētu... Varnūt tapēc ka garšo

  -1 [+] [-]

, 2016-05-15 00:03, pirms 7 gadiem
Paste tiesam eksperts, pirms spelem nekad neko neanalize vai neraksta, pec speles tik atstasta visu notikuso! Plus vel nacionalists.

  -1 [+] [-]

, 2016-05-15 00:04, pirms 7 gadiem
fkscd rakstīja: Latvijai paveicās, ka Nazarovs kā treneris ir 0
Pirmo reizi Barys viņa vadībā netika play off
Pēc tam sastrīdējās ar Dalmenu un komanda palika bez spēles veidotāja
Šodien nepamatoti maz izmantoja leģionārus
Kazahstāna fiziski bija ļoti vāja
Viena maiņa nav vilcēji... Un paste jau teica... Kājas jau nelauzīs par kazahiju... Nu gudrs viņs nav tas nu skaidrs, bet kā trenneris laikam tiek novērtēts... Cik khl klubus ir trennejis 3 gados... 6 laikam....

  -1 [+] [-]

, 2016-05-15 00:12, pirms 7 gadiem
markkomartins rakstīja: Viena maiņa nav vilcēji... Un paste jau teica... Kājas jau nelauzīs par kazahiju... Nu gudrs viņs nav tas nu skaidrs, bet kā trenneris laikam tiek novērtēts... Cik khl klubus ir trennejis 3 gados... 6 laikam....
Pirmkārt, nebija maiņa, bija trīs spēlētāji. Bija vajadzīgs aizsargs. Uzbrucēji maz ko var izdarīt, ja nav kas iesāk uzbrukumu. Dalmens nespēlēja, jo sastrīdējās ar treneri.
Otrkārt, leģionāri spēlēja, cik varēja. Bet Gimajevs pareiza pateica, ka spēles laiks bija pārāk mazs. Bočenskim 17 minūtes, Zirgam - 23. Vairākumā ne pa tēmu raustīja amerikāņus. Vairākumā vajadzēja dot praktiski visas 2 minūtes.
Treškārt, Nazarovs ir apsmiekls treneru arodā. Pēc izgāšanās ar SKA nevienā normālā klubā viņš netiks un cerams, ka arī no Barys tiks izmests

     [+] [-]

, 2016-05-15 00:27, pirms 7 gadiem
Patīk Guntara doma. Tāpat kā Lauvas viedokļi par basi.

  -1 [+] [-]

, 2016-05-15 06:12, pirms 7 gadiem
Piekrītu jebkuram viedoklim, kas noliek Nazarovu kā treneri zemāk par zemi. Tāds treneris man nav vajadzīgs! Nav svarīgi, ko viņš saprot no hokeja, tādu cilvēku es darbā neņemtu. Ne par apsargu, ne par apkopēju. Paste ir 100 reizes labāks par Nazarovu!

     [+] [-]

, 2016-05-15 08:11, pirms 7 gadiem
Paveicaas, ka vairaak neiesitaam. Aklaa vista