Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource646 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1605, Did:0, useCase: 1
Divkārtējā Ņujorkas maratona uzvarētāja Jeļena Prokopčuka Rīgā skries pusmaratonu. Foto: Romualds Vambuts
1

Nordea Rīgas maratons pulcēs 22000 skrējēju no vairāk nekā 60 pasaules valstīm

Startam svētdienas 19.maija Nordea Rīgas maratonam pulcēsies 22000 skrējēju no vairāk nekā 60 valstīm. Šodien Nordea Rīgas maratona EXPO viesnīcā „Radisson BLU Daugava” notika oficiālā preses konference, kurā Nordea Rīgas maratona organizatori un partneri – NECom, Rīgas Dome, Nordea banka un Lattelecom - informēja par gatavošanos 19.maija skrējienam un plānoto norisi, kā arī iezīmēja 2014.gada plānus, kad Rīga kļūs par Eiropas Kultūras galvaspilsētu un Nordea Rīgas maratona ietvaros norisināsies „Brīvības skrējiens”, viena no Eiropas Kultūras galvaspilsētas programmas sastāvdaļām.
Labāko trijnieks kungu konkurencē 2012. gada "Nordea" Rīgas maratonā 
Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze, f64
25

Rīgas maratons beidzas ar Kipkorira un Aleksandrovas uzvarām

Par 2012. gada "Nordea" Rīgas maratona uzvarētāju kļuvis Kurgats Tituss Kipkorirs, kļūstot par ceturto Kenijas skrējēju, kurs uzvarējis Rīgas maratonā. Dāmu konkurencē ātrākā bija krieviete Iraida Aleksandrova.
Jeļena Prokopčuka
Foto: Andrejs Terentjevs, f64
8

Rīgas pusmaratonā uzvar Prokopčuka un Žolnerovičs

Svētdien norisinājās gadskārtējais "Nordea" Rīgas maratons un pusmaratona distancē par uzvarētāju vīru konkurencē kļuva Valērijs Žolnerovičs, savukārt dāmu konkurencē vairāk nekā 21 kilometru garo distanci visātrāk veica Jeļena Prokopčuka.
Foto: nordearigasmaratons.lv

"Nordea" Rīgas maratona 2012. gada fakti

"Nordea" Rīgas maratona dalībnieku skaits 2012.gadā kārtējo reizi ievērojami audzis, un pēc reģistrācijas slēgšanas zināms, ka uz starta izies 18 180 dalībnieki. Visvairāk skrējēju būs 5 km distancē 10 973, 10 km distanci veiks 3425 dalībnieku, pusmaratonā startēs 2690 skrējēji, bet pilno maratonu plāno veikt 1092 dalībnieki.
Spožākā zvaigzne Rīgā būs divkārtējā Ņujorkas 
maratona uzvarētāja Jeļena Prokopčuka, kura 
Latvijas galvaspilsētā skries pusmaratonu
Foto: Romualds Vambuts
2

Nordea Rīgas maratons pulcēs skrējējus no 59 pasaules valstīm

Jau šo svētdien, 20.maijā, Rīga piedzīvos lielāku pilsētas maratona skrējienu Baltijā, pulcējot vairāk nekā 18 000 skrējēju no 59 pasaules valstīm. Šodien par godu gaidāmajam notikumam notika preses konference.

Svētdien Mežaparkā Nordea Rīgas maratona treniņš ar "Krastmalas sajūtu"

Šosvētdien plkst. 10:00 Mežaparkā īpašais sagatavošanās treniņš. Līdz pasākumam atlikusi tikai nedēļa, tādēļ svarīgi domāt ne tikai par fizisko sagatavošanos, bet arī svētku sajūtas radīšanu. Šoreiz pasākuma sajūtas radīšanai Nordea Rīgas maratona sponsori un partneri domājuši par dažādām pievienotām aktivitātēm, lai atsauktu atmiņā to sajūtu, kas visus pārņem maratona rītā Krastmalā.
"Nordea Rīgas maratona starts"
Foto: LETA

Uzmundrini savu maratona skrējēju!

Jau otro gadu Nordea Rīgas maratona tehnoloģiju partneris Lattelecom piedāvās interaktīvu iespēju līdzjutējiem ar video vai foto sveicienu atbalstīt savus maratonistus. Arī šogad Lattelecom par prioritāti izvēlējies rūpes par līdzjutēju iesaistīšanu maratonā, izmantojot interneta vietni Uzmundrini savu maratona skrējēju!, kur ikviens interesents var pievienot personalizētu uzmundrinājuma sveicienu savam maratona skrējējam video, foto vai teksta formātā.

Rīgas skolēni gatavojas dalībai Nordea Rīgas maratonā

Jau piekto gadu pēc kārtas Rīgas pašvaldība sadarbībā ar Nordea Rīgas maratona organizatoriem – aģentūru NECom – ir raduši iespēju Rīgas skolēniem piedalīties Nordea Rīgas maratona 5 km distancē par pazeminātu maksu – 1 latu. Šogad šāda iespēja tiks dota 1 600 skolēniem. Dalības maksas atlikušo maksājumu, sedz Rīgas dome un maratona organizatori.
2

Keišs un Kaimiņš gatavojas Nordea Rīgas maratonam

Šogad Nordea Rīgas maratonam gatavoties aicinās aktieri Andris Keišs (Jaunais Rīgas teātris) un Artuss Kaimiņš (Latvijas Nacionālais teātris). Abi aktieri par maratona pašreklāmas varoņiem kļuvuši, lai vēl vairāk mudinātu pievērsties sportam un aicinātu pienācīgi sagatavoties gada lielākajam veselīga dzīves veida notikumam Latvijā.
"Nordea Rīgas maratona" organizators Aigars Nords
Foto: Romualds Vambuts, Sportacentrs.com

Mežaparkā sāksies gatavošanās Nordea Rīgas maratonam

Svētdien, 1.aprīlī, notiks pirmais pavasara sagatavošanās treniņš Nordea Rīgas maratonam. Jau ierastie pavasara sagatavošanās treniņi notiks katru svētdienu. Uz kopīgajiem treniņiem tiek aicināti visi Maratona partneri, reģistrētie un arī potenciālie Nordea Rīgas maratona dalībnieki.
Māksliniece Anna Heinrihsone prezentē 2012.gada oficiālo Nordea Rīgas maratona krekla dizainu. 
Foto: Nordea Rigas maratons
4

Nordea Rīgas maratons uzsāk pavasara skriešanas sezonu

Līdz Nordea Rīgas maratonam 20.maijā atlikušas vēl tikai 8 nedēļas, tādēļ gatavošanās pasākumam rit pilnā sparā. Šodien Rīgas domē notika oficiāla preses konference, kurā Nordea Rīgas maratona organizatori un partneri informēja par 20.maija pasākuma sagatavošanās procesu, plānoto norisi un citām aktualitātēm.
Nordea Rīgas maratons
2

Līdz 15. martam Nordea Rīgas maratonam iespējams reģistrēties par zemāku dalības maksu

Nordea Rīgas maratonam izdevīgāk reģistrēties līdz 15.martam. Kā jau ierasts, tuvojoties pasākumam, dalības maksa pieaug un šogad zemāka dalības maksa tiek saglabāta līdz 15.martam. Līdz pasākumam atlikušas 10 nedēļas, tādēļ šis ir arī pēdējais brīdis sākt gatavoties un plānot treniņus tiem, kuri paredzējuši piedalīties maratona un pusmaratona distancēs.