Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

Vai "Masarna Avesta" finišēs bez zaudējuma?

Anatolijs Kreipāns
Anatolijs Kreipāns

Vai "Masarna Avesta" finišēs bez zaudējuma?
Maksims Bogdanovs četros braucienos ne reizes nebija zemāk par otro vietu.

Tas kļūs zināms šovakar - proti, Zviedrijas spīdveja Allsvenskan līgas komanda "Masarna Avesta", kurā viens no līderiem ir Maksims Bogdanovs, guva 11 uzvaras 11 mačos un šovakar aizvadīs pēdējo maču, kā arī uzzinās savu pretinieku pusfinālā. 11. uzvara tika gūta viesos pār "Ornarna Mariestad" ar 51:39, bet Maksims Bogdanovs atveda 9 punktus četros braucienos.

"Masarna Avesta" jau pirms kāda laika nodrošināja sev vietu pusfinālā un arī uzvaru Allsvenskan čempionāta regulārajā sezonā, bet tagad jau gatavojas spert pēdējos divus soļus Elitserien virzienā. Trešdien "Masarna Avesta" jau mača pirmajā pusē ieguva 4-6 punktu pārsvaru un ne reizes neļāva mājiniekiem pa īstam apdraudēt savu uzvaru. Šoreiz komandas rindās nebija viena izteikta līdera, toties bija pieci motobraucēji, kuri ieguva vismaz 8 punktus katrs - 10 punkti Antonio Lindbekam, pa 9 punktiem Maksimam Bogdanovam (trīs reizes otrais un vienreiz pirmais braucienos), Ludvigam Lindgrenam un Linusam Sundtstrēmam, 8 punkti Fredrikam Engmanam.
Jau šovakar tiks aizvadīti pēdējie regulārā čempionāta mači, pēc kuriem kļūs zināmi "Masarna Avesta" pretinieki pusfinālā. Līderi paši savu pēdējo maču aizvadīs viesos ar "Griparna" komandu, kas pašreiz ieņem 4.vietu (14 punktu) un arī jau nodrošinājusi vietu pusfinālā, taču diezin vai gribēs tajā tikties ar "Masarna Avesta" komandu un tāpēc centīsies sagādāt tai pirmo zaudējumu. Pārējās divas komandas, kuras arī jau ir pusfinālā, tiksies ar komandām, kuras pirmajā četriniekā vairs nevar tikt - "Vastervik" (16) punktu) brauks viesos ar "Ornarna" komandu, bet "Vargarna" (15) arī viesos ar FNC "Gnistorna" komandu.