Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

Andžejam Ļebedevam - 9 un 12 punkti, "Vilkiem" - divas uzvaras

Anatolijs Kreipāns
Anatolijs Kreipāns

Andžejam Ļebedevam - 9 un 12 punkti, "Vilkiem" - divas uzvaras
Andžejam Ļebedevam 21 punkts divos mačos, "Vilkiem" - divas uzvaras.

Divas uzvaras pēc kārtas Polijas spīdveja 1. līgas čempionātā savā mototrekā guva Krosno komanda "Cellfast Wilki" un abos mačos viens no labākajiem "Vilku" rindās bija Andžejs Ļebedevs - viņam deviņi un 12 punkti. Krosno komanda kļuva par 1. līgas līderi.

Vispirms 1. līgas jaunpienācēji ar 51:38 pārspēja Bidgoščas komandu "Abramczyk Polonia". Andžejam mača sākums bija neveiksmīgs - divos braucienos ar viņa piedalīšanos mājinieku pāris zaudēja ar 1:5 (abas reizes punktu atveda Ļebedevs), taču "Vilki" tik un tā saglabāja vadību - 19:16 pēc 6. brauciena. Savus nākamos divus braucienus Ļebedevs uzvarēja - vispirms kopā ar junioru Jakubu Janiku atveda neizšķirtu 3:3, bet tad ar Mateušu Ščepaņaku atveda 4:2 uzvaru un divus braucienus pirms beigām mača liktenis praktiski bija izšķirts - 44:33. Priekšpēdējā braucienā Andžejs bija trešais, taču otrais bija čehs Vāclavs Miliks - 3:3.

Mačs nākamajā dienā ar Lodzas "Orzel" daugavpilietim sākās daudz labāk un arī kopumā viņš to aizvadīja pārliecinošāk. Vispirms uzvara un pārī ar Miliku atvests 3:3, bet tad atkal uzvara un pārī ar junioru Bartošu Curziteku uzvara 4:2. Divas pēc kārtas 5:1 uzvaras mājiniekiem atveda Ščepaņaks un Tobiašs Misielaks, kas pēc 9. brauciena ļāva "Vilkiem" otro reizi izvirzīties vadībā - 28:25. Strīdīga situācija ar Ļebedeva piedalīšanos radās 13. braucienā - pēc neveiksmīga starta un pirmā līkuma viņš centās apsteigt Vladimiru Boroduļinu un tikt trešajā vietā, iebrauca līkumā iekšmalā nedaudz priekšā krievu spīdvejistam, kurš piedzīvoja kritienu. Likās, ka Ļebedevs tiks diskvalificēts, jo neliels kontakts bija, taču tiesnesis diskvalificēja Boroduļinu - acīmredzot viņš uzskatīja, ka tas apzināti krita, turklāt viņam bija daudz brīvas vietas, lai pavirzītos nedaudz pa labi un izvairītos no kontakta. Atkārtotā braucienā uzvarēja Ščepaņaks, bet Ļebedevs bija trešais - 4:2 un summā pirms pēdējiem braucieniem 43:34. Viss praktiski skaidrs. Pēdējā 15. braucienā Andžejs pārliecinoši uzvarēja.

Pēc šīm divām uzvarām pēc kārtas Krosno komanda kļuva par 1. līgas līderi - "Vilku" rēķinā ir 6 punkti 4 mačos. Ar 5 punktiem 3 mačos seko Gdaņskas "Wybrzeze", 4 punkti 3 mačos līderu grupā ir Lodzas komandai, 4 punkti 4 mačos - Bidgoščas komandai.

     [+] [-]

, 2021-05-03 22:00, pirms 2 nedēļām
Izcili braucieni, cerams šī sezon Andžejam izdosies.