Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 0

Igaunijas WRC rallija budžets būs 4,5 miljoni eiro

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

Igaunijas WRC rallija budžets būs 4,5 miljoni eiro
Ots Tanaks pēc uzvaras Igaunijas WRC. Foto: Motorsport.com

Kā ziņo igauņu mediji, tad nākamgad pasaules rallija čempionāta (WRC) Igaunijas rallija budžets sastādīs 4,5 miljonus eiro.

Igaunija tikai šogad debitēja WRC čempionātā, kur par prieku daudziem vietējiem uzvaru svinēja mājinieks Ots Tanaks, kuram 22 sekundes zaudēja Kreigs Brīns. Debija WRC notika pēc tam, kad ''Covid-19'' pandēmijas dēļ vairākās valstīs tika atcelti WRC posmi, un Igaunija sev doto iespēju attaisnoja par visiem 100%.

''Rally Estonia'' šogad bija ļoti maz laika, lai sagatavotos WRC posmam Igaunijā, taču, neskatoties uz to, igauņi rekorda īsā laikā spēja šo ralliju noorganizēt pēc visaugstākajiem standartiem, par ko vēlāk tika saņemtas ļoti pozitīvas atsauksmes gan no FIA, gan no braucējiem un viņu komandām. Sezonas izskaņā tika paziņots, ka tieši Igaunijas WRC šogad esot bijis viens no labākajiem WRC posmiem.

''Rally Estonia'' organizators Urmo Āva atzinis, ka nākamā gada Igaunijas WRC posma budžets būs lielāks nekā šogad. ''Runājot par ''Rally Estonia'' nākamā gada budžetu, tad tas tiek prognozēts gandrīz 4,5 miljonu eiro apmērā. Protams, šīs ir nežēlīgi lielas izmaksas, jo šis sporta veids ir dārgs. Šo ralliju dārgu padara fakts, ka tas notiek atklātā teritorijā. Lai to veiksmīgi noorganizētu, ir miljoniem nianšu un detaļu. Papildus tam ir jāmaksā organizatoriskās un FIA maksas. Šāda liela mēroga pasākumam rallija nedēļā tiks piesaistīti vairāk nekā 3000 cilvēki,'' saka bijušais WRC pilots un šī brīža ''Rally Estonia'' organizators Urmo Āva.

Zināms, ka 2,5 miljonus eiro piešķirs Igaunijas valsts, bet 1,8 miljonus plānots iegūt no privātiem sponsoriem.

Izmantotie resursi:
uudised | ERR

  +1 [+] [-]

, 2020-12-28 13:49, pirms 2 mēnešiem
Cik dzirdēts, tad Rally Liepaja neiekļaušana šī gada WRC kalendārā bijusi tieši Latvijas valdības nespēja laicīgi noorientēties. Kamēr mūsu valdība domājusi, tikmēr igauņi savā pusē visu jau paspējuši lietas sakārtot.

     [+] [-]

, 2020-12-28 16:06, pirms 2 mēnešiem
playthegame rakstīja: Cik dzirdēts, tad Rally Liepaja neiekļaušana šī gada WRC kalendārā bijusi tieši Latvijas valdības nespēja laicīgi noorientēties. Kamēr mūsu valdība domājusi, tikmēr igauņi savā pusē visu jau paspējuši lietas sakārtot.
Kurš vispār ir teicis, ka valdība atbalstija šo ieceri? Domāju nebija intereses un viss, nevis ko nokavēja.