Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 0

Vītols Lielbritānijas RX finālā no pēdējās vietas spēj aizcīnīties līdz pirmajai (+video)

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

Vītols Lielbritānijas RX finālā no pēdējās vietas spēj aizcīnīties līdz pirmajai (+video)
Roberts Vītols. Foto: Fueltopia.co.uk

Sestdien aizvadīts Lielbritānijas rallijkrosa čempionāta piektais posms, kas notika Skotijā. Teicams sniegums padevās Robertam Vītolam, kurš Supercar klasē izcīnīja uzvaru, lai arī pēc starta mūsu sportists bija pārliecinoši pēdējais.

Lielisku sniegumu demonstrēja latviešu sportists Roberts Vītols, kurš kļuvis par vienīgo braucēju, kurš šosezon spējis uzvarēt divos ''British Rallycross Championship 5 Nations Trophy'' posmos. Vītols uzvarēja savā pusfināla braucienā, kas finālā viņam ļāva startēt no pirmās rindas.

Diemžēl starts Vītolam neizdevās un viņa ''Citroen DS3'' automašīna noslāpa un palika stāvam uz vietas. Brīdī, kad konkurenti bija jau tālu prom, Vītols, zaudējis tobrīd apmēram astoņas sekundes, sāka pakaļdzīšanos. Sportists demonstrēja lielisku ātrumu, kas viņam drīz vien ļāva noķert pārējos braucējus. Pēc tam, kad daži braucēji piedzīvoja tehniskas problēmas, bet daži mitrajā trasē pieļāva kļūdas, Vītols, kurš džokerī devās pēdējā aplī, turpināja braukt ātri un nekļūdīgi, kas viņam ļāva svinēt uzvaru. Piecas sekundes viņam zaudēja Olijs O`Donovans (Ford Fiesta).

Finālbrauciens: