Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 3

Priekules folkreisā un autokrosā 93 dalībnieki, cīņas solās būt karstas

Juris Grīns
Juris Grīns

Priekules folkreisā un autokrosā 93 dalībnieki, cīņas solās būt karstas
Foto: Olafs Ezertēvs

Trešdien noslēdzies pieteikumu periods pirms sestdien Priekulē gaidāmā Folkreisa Vasaras kausa un Krosa komisijas autokrosa kausa posma. Kopumā 93 pieteikumi, cīņa būs, nav šaubu, karsta. Folkreisa pamatklasē 63 pieteikumi, Folkreiss 4WD cīņā 15, arī Krosa komisijas kausā 15 dalībnieki.

Folkreisā kaujas gatavībā ir vairāki posma uzvaras kārotāji. Turklāt pastāv liela iespēja, ka kāds sasniegs savu pirmo folkreisa uzvaru, jo braucēju ar iepriekš gūtiem panākumiem ir ļoti maz – paaudžu maiņa ieiet beigu fāzē, sākas jauna ēra! Uz starta nebūs iepriekšējo gadu līderi Edgars Tralla, Lenards Patriks Lepsis, neviens no brāļiem Gabrāniem. Tralla pēc pērn izcīnītā Vasaras kausa jau sākotnēji koncentrējās uz 4WD klasi. Edgars pirmajā posmā savā māju trasē Smiltenē gan izvilka no garāžas arī priekšpiedziņas Audi, gūstot uzvaras gan pamatklasē, gan 4WD. Lepsis veiksmīgi iekļāvies rallijkrosa čempionātā, tikko svinot savu pirmo Latvijas-Lietuvas čempionāta pjedestālu. Tāpat arī Ivo Gabrāns koncentrējas uz pamatprogrammām rallijkrosā un autokrosā, bet Miks Gabrāns pēc laba pirmā posma turpinās cīņu Folkreisa 4WD klasē. Tātad daudziem ceļš uz uzvaru pamatklasē ir vaļā!

Folkreisa 4WD klasē pieteikumu rekordskaits – 15 dalībnieki, klase aug. Šajā klasē gan Vasaras kausa punktu izspēle, gan Darzatehnika.lv Play Off balvas izcīņas turpinājums – ceturtdaļfināla pāru cīņas. Smiltenes posma pirmais trijnieks kaujas gatavībā – Tralla, Miks Gabrāns un arī Kaspars Zuģickis, kuram pirmajā posmā palika nepadarīta darba sajūta, jo finālā pievīla ātrumkārba.

Krosa komisijas kausā ierindā abi Smiltenes sacīkstes pirmās vietas dalītāji Vladislavs Kozlovskis un Andrejs Špels. Abi ir favorīti, taču nav sajūta, ka viņus nevarētu uzveikt kāds cits no dalībniekiem – intriga būs!

Sacīkste norisināsies sestdien Priekulē, Līgo trasē. Sacensību atklāšana un pirmais starts paredzēts 10:00, taču rekomendēts ierasties ātrāk, lai vērotu visus notikumus trasē!

Izmantotie resursi:
Autocross.lv