Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 3

Tanaks ar "Ford Puma Rally1" startēs ziemas rallijā Igaunijā

Juris Grīns
Juris Grīns

Tanaks ar "Ford Puma Rally1" startēs ziemas rallijā Igaunijā
Ots Tanaks. Foto: Johan Dubee

"M-Sport Ford" rallija komanda apstiprinājusi, ka Ots Tanaks februāra sākumā ar "Rally1" klases auto piedalīsies Igaunijas čempionāta pirmajā posmā "Otepää talveralli".

Sākotnēji Igaunijas rallija čempionāta pirmais posms bija iecerēts “Rally Alūksne” ietvaros, bet laikapstākļu dēļ sacensības pārceltas uz 24. un 25. februāri. Sezonas sākums Igaunijā līdz ar to plānots 4. februārī ar ziemas ralliju Otepē.

Uz šo brīdi dalībnieku sarakstā atrodamas vairāk par 50 ekipāžām, arī vairākas no Latvijas. Tanaka vārds sarakstā pagaidām vēl nav, taču “M-Sport Ford” vienība vakar paziņoja par plānu piedalīties šajā rallijā ar “Ford Puma Rally1” automašīnu. Neoficiāla informācija par to klīda jau kādu laiku. Pieteikumu pieņemšana turpināsies līdz piektdienai, 27. janvārim.

"Otepää talveralli 2023" dalībnieku saraksts: https://racingtiming.com/estonia202...

Pagaidām Tanaks pie šīs mašīnas stūres aizvadījis tikai Montekarlo ralliju un Otepē ziemas rallijs būs laba iespēja sagatavoties pasaules čempionāta otrajam posmam, kas norisināsies Zviedrijā.

Jau vēstījām, ka WRC piloti Esapeka Lapi un Takamoto Katsuta, gatavojoties Zviedrijas rallijam, startēs Somijas čempionāta otrajā posmā “Kuopio Rally”, kas notiks tajā pašā dienā.

Izmantotie resursi:
4rati.lv