Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 0

LAF Rallija komisijai būs jauns vadītājs

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

LAF Rallija komisijai būs jauns vadītājs
Peters Solbergs un Jānis Krastiņš. Foto: Raimonds Volonts

Kopš 2009.gada Latvijas automobiļu federācijas (LAF) rallija komisiju (RK) vadīja Jānis Krastiņš, taču nu kļuvis zināms, ka Krastiņš uz ceturto termiņu vairs nepretendēs.

2017.gada decembra izskaņā Latvijas automobiļu federācijas (LAF) Rallija komisijas (RK) biedru pilnsapulcē Jānis Krastiņš tika pārvēlēts par rallija komisijas vadītāju uz vēl vienu ciklu, kas noslēgsies šī gada decembrī. Kopā Jānis RK vadīja

Jānis atklāja, ka šī brīža RK izvirzītais kandidāts jaunajam vadītāja amatam būs Voldemārs Kalve, taču no biedru vai braucēju vidus var tikt izvirzīts jebkurš cits kandidāts, par kuru tiks balsots 27.novembrī, kad notiks kopsapulce, kurā tiks ievēlēta jaunā RK padome.

Krastiņš piebilda, ka RK vajadzīgas jaunas asinis, kur jaunajam vadītājam jānāk klajā ar jaunām idejām, jo ar katru brīdi pasaule mainās un iet uz priekšu, un arī sports attīstās straujiem soļiem, tāpēc RK vajadzīgas jaunas vēsmas, jaunas idejas, kas varētu celt LAF un RK līmeni un prestižu.

''Pretendentam, kurš būtu gatavs kļūt par RK vadītāju, būs jāspēj organizēt RK dzīve, jārūpējas par to, lai būtu rallija organizatori, lai veiksmīgi varētu tikt aizvadīts rallija čempionāts, lai sportisti attīstītos tehniski, lai nebūtu pārkāptas drošības prasības, lai sezonas beigās būtu gada apbalvošanas pasākums u.t.t. Darba būs daudz, tāpēc pretendentiem jābūt tādiem, kuri to grib un kuri ir gatavi strādāt. Savā vārdā gribu teikt lielu paldies visiem sportistiem, komandām, rallija organizatoriem, funkcionāriem, sponsoriem un LAF darbiniekiem par doto iespēju vadīt RK. Jā, bija lietas, kas nav sanākušas, bet tajā pašā laikā arī tika paveiktas lielas lietas. Prom no autosporta neiešu, jo palīdzēšu Raimondam Strokšam un RA Events, kur kopā centīsimies panākt to, lai Latvijā varētu aizvadīt pasaules rallija čempionāta posmu, kas arī bija mans sapnis, kad sāku strādāt RK,'' nobeidz Jānis Krastiņš.

Izmantotie resursi:
Sākums - Go4speed