Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 0

Pēc konkurenta kūleņa cieš arī Baldiņš (+video)

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

Pēc konkurenta kūleņa cieš arī Baldiņš (+video)
Dorana auto pēc avārijas

Neveiksmīgi trešais ''Nitro RX'' čempionāta posms beidzās latviešu braucējam Ronaldam Baldiņam, kuram neizdevās iekļūt lielajā finālā.

Jau ziņojām, ka naktī uz pirmdienu ASV notika ''Nitro RX'' trešais posms, kurā uzvaru svinēja ASV zvaigzne Treviss Pastrana. Diemžēl latviešu braucējam Ronaldam Baldiņam šoreiz veiksme nebija sabiedrotā, kas beigās liedza iekļūt lielajā finālā. Pēc sacensībām Baldiņš atzina, ka viņš startēs arī ceturtajā posmā, kas notiks šajās brīvdienās.

''Nitro RX un ASV ir iekarota, taču ar dalītām jūtām. Bet man liekas, ka ir labi,'' stāsta Ronalds Baldiņš. ''Pirmais brauciens bija neveiksmīgs, jo Dorans uzskrēja man virsū un mēs sasitām auto (nolauza riteni), kas liedza turpināt braucienu. Mehāniķi salaboja auto, kas ļāva mums iziet uz starta otrajā braucienā. Tajā uzskatu, ka ātrums bija labs, taču arī šeit tehniska neveiksme. Pēdējā laimes braucienā mums priekšā neveiksmīgi sagriezās komandas biedrs, tāpēc negribēju viens otru iznīcināt, līdz ar to bijām spiesti spēcīgi sabremzēties, kas nozīmēja to, ka uz augstu rezultātu vairs nevaram cerēt. Milzīgs paldies visiem, kuri sekoja līdzi, atbalstīja un kas turēja īkšķus. Bet man liekas, ka nav īsti padarīta darba sajūta, tāpēc tiekamies šīs nedēļas beigās Glen Helenā, Dienvidkalifornijā.''

Dorana un Baldiņa avārija:Baldiņa pēdējās cerības brauciens:

Lielais fināls:

     [+] [-]

, 2021-11-16 09:06, pirms 2 mēnešiem
Kas tas pa rallijkrosu, kur 90 procenti no trases seguma ir grunts? Es teiktu, ka tas ir autokross. Trase šķiet interesanta plašo līkumu dēļ. Pilotiem nav jāiespraucas vienā ideālajā trajektorijā, nereti starp piloniem. Izskatās pilotiem grūti sazīmēt trases robežas, brauc kā pa Dakāru. Bet visumā interesants tas jeņķu pasākums.