Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 0

Krievu raķete Lukjaņuks turpinās startēt Eiropas rallija čempionātā

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

Krievu raķete Lukjaņuks turpinās startēt Eiropas rallija čempionātā
Aleksejs Lukjaņuks. Foto: fiaerc.com

2018. un 2020.gada Eiropas rallija čempionāta (ERČ) čempions Aleksejs Lukjaņuks paziņojis, ka, pateicoties sadarbībai ar ''Citroen Racing'' un citiem atbalstītājiem, viņš arī šosezon kopā ar savu ilggadējo stūrmani Alekseju Arnautovu turpinās startēt ERČ.

''Man ir patiess prieks paziņot, ka mēs turpināsim strādāt kopā ar ''Citroen Racing''. Paldies par atbalstu un par iespējām. Pagājušajā gadā mēs sasniedzām lielisku rezultātu, sasniedzām pagrieziena punktu, kļūstot par ERČ čempioniem. Tātad mēs turpinām! Paldies mūsu sponsoriem par atbalstu,'' iesāk Aleksejs Lukjaņuks.

''Ar nepacietību gaidu, kad atkal varēs braukt. Esmu priecīgs redzēt kalendāru, kurā ir visi astoņi ralliji, kā tas bija iepriekš. Šim vajadzētu būt aizraujošam gadam! Ticu, ka šogad būs ļoti spēcīga konkurence. Esam dzirdējuši dažas baumas par ļoti spēcīgiem braucējiem, kuri gatavojas startēt Eiropas rallija čempionātā. Mēs centīsimies būt pēc iespējas konkurētspējīgāki, lai gūtu prieku un lai būtu jautri,'' nobeidz Lukjaņuks.

Līdz šim krievu raķete (tā sava braukšanas stila dēļ tiek saukts Lukjaņuks) ERČ ir startējis 44 rallijos, no kuriem 11 ir izcīnītas uzvaras, bet 20 reizes Lukjaņuks kāpis uz goda pjedestāla.

Jaunā ERČ sezona sāksies pēc nepilna mēneša Azoru salās.

     [+] [-]

, 2021-04-07 23:47, pirms 2 nedēļām
Krievu raķete ir skeletonists Tretjakovs.

     [+] [-]

, 2021-04-08 06:26, pirms 2 nedēļām
Kopš latvieši nebrauc pilnu sezonu, tad man personīgi zudusi interese par šo seriālu. Ja Liepājā būs tikai ERČ, tad sajūta, ka tas ir tikai ERČ, bet gaidu WRC.