Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 0

2019.gada Latvijas rallija čempions nākamgad WRC turpinās pārstāvēt ''Hyundai'' rūpnīcas komandu

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

2019.gada Latvijas rallija čempions nākamgad WRC turpinās pārstāvēt ''Hyundai'' rūpnīcas komandu
Olivers Solbergs pie WRC auto stūres

''Hyundai Motorsport'' komanda apstiprinājusi, ka tā jaunajā FIA pasaules rallija čempionāta (WRC) sezonā startēs ar četrām ekipāžām. Kopā ar jau apstiprinātajiem braucējiem Tjerī Noivilu un Otu Tanaku komandā brauks arī Dani Sordo un Olivers Solbergs, kuri dalīs trešo Rally1 automašīnu. Gan Sordo, gan Solbergs komandai nodrošinās svarīgu pieredzes un jaunības sajaukumu komandas devītajā WRC sezonā.

Sordo Hyundai komandā startē kopš 2014.gada, un šajā laikā, aizvadot vairāk nekā 60 rallijus ar WRC auto, viņš spējis izcīnīt divas uzvaras un vairākas reizes kāpt uz goda pjedestāla. Tikmēr Olivers komandai pievienojās šogad, kopā WRC čempionātā aizvadot deviņus rallijus, no kuriem divus pie ''Hyundai i20 Coupe WRC'' stūres. Labākais rezultāts tika izcīnīts Lapzemes ziemas rallijā – septītā vieta.

''Jau daudzas reizes esmu teicis, ka Hyundai Motorsport man ir kā ģimene, tāpēc esmu gandarīts turpināt karjeru kopā ar viņiem jaunajā WRC hibrīdu laikmetā. Mēs esam strādājuši kopā daudzus gadus un esam dalījušies dažos svarīgos brīžos. Ar nepacietību gaidu jaunos izaicinājumus. Ir svarīgi ievērot konsekvenci, saskaroties ar jauniem noteikumiem, taču mums ir arī paveicies, ka šajā jaunajā piedzīvojumā kopā ar mums ir jauni talanti, piemēram, Olivers. Esmu sajūsmā," tā Dani Sordo.

''Tas ir sapņa piepildījums, ka varēšu kāpt trešajā WRC automašīnā, lai kopā ar Dani Sordo aizvadītu noteiktus rallijus. Tas ir patiešām forši. Man ir arī pārējie komandas biedri - Tjerī un Ots, kuri ir lieliski cilvēki, no kuriem var daudz mācīties un kuriem ir lieliska pieredze. Man ir tikai 20 gadu, tāpēc tas ir milzīgs solis manā karjerā. Es to ļoti gaidu un gribu uzzināt, kādos rallijos braukšu. Esmu priecīgs startēt jaunajā automobiļu laikmetā - Rally1. Tas noteikti ir īpašs laiks, lai piedalītos WRC,” saka 2019.gada Latvijas rallija čempions Olivers Solbergs.