Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 3

Sesks: "Pat man, vietējam pilotam, nebija skaidrs, kā pareizāk braukt"

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Sesks: "Pat man, vietējam pilotam, nebija skaidrs, kā pareizāk braukt"
Mārtiņš Sesks. Foto: RedBullContentPool

Sestdien un svētdien Liepājā un Talsos tika aizvadīts Eiropas Rallija čempionāta (ERC) sezonas piektais posms. Uzvarot visos 12 ātrumposmos, pie pirmās uzvaras dzimtajā rallijā tika Mārtiņš Sesks, kurš neslēpa sajūsmu par paveikto un aizvadītās sacensības nosauca par labākajām dzīvē.

"Pat man, vietējam braucējam, kad ir tik daudz tramplīnu, nebija skaidrs, kā pareizāk braukt. Devām gāzi grīdā, un miers! Es biju gaidījis, ka klāsies smagāk, taču varējām tā turpināt. Dažkārt lielāki akmeņi lika izmainīt bremzēšanas vietas un trajektorijas. Segums bija mazliet mitrs, taču spējām ar to sadzīvot. Arī turpinājumā bija pāris kļūdiņas, taču tikām galā. Mašīna bija sagatavota absolūti perfekti un varējām veltīt uzmanību braukšanai. Tā bija tīrākā bauda. Milzīgs paldies visiem! Šis noteikti bija labākais rallijs manā dzīvē!" stāstīja sacensību galvenais varonis liepājnieks Mārtiņš Sesks.

Pašās beigās otro vietu izrāva sezonas kopvērtējuma līderis Efrens Jarena, kurš tikai par 0,7 sekundēm apsteidza somu Miko Heikili. "Pirms pēdējā ātrumposma domāju, ka jācenšas nosargāt trešo vietu. Godīgi sakot, noturēt tādu ātrumu nespēju. Esmu no Dienvideiropas – mēs neesam pieraduši braukt šādos apstākļos. Protams, centāmies paveikt pēc iespējas labāku darbu. Beigās izdevās ļoti labs ātrumposms. Esam apmierināti ar parādīto sniegumu. Zinājām, ka ralliji Polijā un Latvijā mums būs sarežģīti, tādēļ esam ļoti priecīgi par izdevību kāpt uz pjedestāla."

"Pēdējos ātrumposmos domāju, ka cīnīšos no visas sirds, taču nespējām to paveikt. Kopumā gāja labi, bet pagriezienos biju pārāk nobijies, tādēļ bremzēju samērā ātri. Saķere bija ļoti augstā līmenī, atgādinot par līdzīgiem apstākļiem, kādi ir Somijā. Jarena bija diezgan ātrs, kas ir kaitinoši. Beigās cīnījos, taču ātrumposms bija ļoti smags," pavēstīja trešās vietas ieguvējs Miko Heikile.

Izmantotie resursi:
https://2022.lvrally.com/lat/jaunum...

     [+] [-]

, 2022-07-05 11:19, pirms mēneša
TET Rally Liepāja bildēs - JānisAsaris.com » Sākums

JA