Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2954, Did:0, useCase: 3

Jonass: "Pirmais brauciens bija tīri labs"

Juris Grīns
Juris Grīns

Jonass: "Pirmais brauciens bija tīri labs"
Pauls Jonass. Foto: Bavo Swijgers

Pauls Jonass pagājušajā svētdienā aizvadīja pasaules motokrosa čempionāta sacensības. Piedalīties gan izdevās tikai pirmajā braucienā, bet sportists atzīst, ka ar parādīto sniegumu jūtas apmierināts.

Jonass izlaida pagājušās MXGP sezonas noslēgumu, bet starpsezonā iedzīvojās problēmās ar rokas cīpslām, kā dēļ tika veikta operācija un pirmajā posmā Lielbritānijā latviešu sportists tādēļ nepiedalījās. "Standing Construct Husqvarna" komandas braucējs svētdien startēja Mantovas trasē, pirmo braucienu noslēdzot desmitajā vietā.

"Pirmais brauciens tiešām bija tīri labs," atzīst Jonass. "Pāris pirmos apļus bija grūti iegūt vajadzīgo ritmu, bet, neskatoties uz to, apdzinu vairākus braucējus un finišēju desmitais. Lieliski, ka varēju atgriezties pasaules čempionātā. Ar nepacietību gaidu, kad atkal varēšu sēsties uz motocikla."

Otrajā braucienā Jonass nepiedalījās, jo bija atnākušas vaļā šuves no operācijas, tādēļ nācās doties uz slimnīcu. Tagad ir iespēja rētu kārtīgāk sadziedēt, jo nākamais pasaules čempionāta posms norisināsies tikai nākamās nedēļas beigās, 20. martā Argentīnā.

Mantovas trasē Eiropas EMX250 čempionāta pirmo posmu turpat aizvadīja "MX Moduls" komandas braucējs Mairis Pumpurs. Labākais viņam izvērsās pirmais brauciens, kurā tika sasniegti punktu.

"Viss iesākās labi," stāsta Pumpurs. "Brīvajā treniņā biju ceturtais. Kvalifikācijā arī jutos labi, taču, kad citam braucējam vairākus apļus tika sniegta medicīniskā palīdzība, tas mani izsita no ritma, pieļāvu kļūdas. Pirmajā braucienā nesanāca starts, sāku no pēdējās vietas, bet brauciena laikā pacēlos līdz 17. vietai. Otrajā braucienā bija labs starts, taču nebija ritma, "piesitās" arī rokas, slikti braucu. Finišā tikai 28. vieta."