Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 3

Latvijas izlasi Nāciju kausā kvadricikliem pārstāvēs Palēvics, Kuzmins un Bicāns

Reinis Aumeisters
Reinis Aumeisters

Latvijas izlasi Nāciju kausā kvadricikliem pārstāvēs Palēvics, Kuzmins un Bicāns
Matīss Palēvics (#911) Eiropas čempionāta Igaunijas posmā. Foto: lamsf.lv

Apstiprināts Latvijas izlases sastāvs dalībai Nāciju kausā kvadricikliem, kas notiks 24. septembrī Čehijā. Izlasē iekļauts Matīss Palēvics, Valērijs Kuzmins un Reinis Bicāns.

Pretendentu sarakstā sākotnēji figurēja pieci sportisti - Matīss Palēvics (Rodeo MX), Kristians Jānis Sondors (MX Factory Latvia), Reinis Bicāns (JTSC ''Eriņi''), Valērijs Kuzmins (Gulbenes moto) un Kārlis Lizanders (Saldus motoklubs), tomēr no šī sastāva bija jāizvēlas trīs.

Uz Čehiju dosies Palēvics, Kuzmins un Bicāns. Vislielākā pieredze no šī trijnieka ir Kuzminam, kuram šīs būs jau ceturtās Nācijas. Arī divkārtējā Latvijas čempiona un pašreizējā čempionāta līdera Palēvica, kurš šogad piedalījies arī vienā Eiropas čempionāta posmā, izcīnot sesto vietu, pieredze Nāciju kausa sacensībās ir gana liela. Viņš Nācijās piedalījies jau divas reizes - šī būs trešā.

Debiju Latvijas izlasē piedzīvos divdesmit gadus vecais Bicāns, kurš Latvijas čempionāta kopvērtējumā pēc četriem no pieciem paredzētajiem posmiem atrodas ceturtajā pozīcijā.

Vēsturē augstāko rezultātu Nāciju kausā Latvijas izlase uzrādīja 2015. gadā, kad Vācijā izcīnīja otro vietu. Toreiz Latvijas krāsas aizstāvēja Edgars Meņģelis, Raivis Sootee un Kārlis Bole juniors.

Izmantotie resursi:
https://www.lamsf.lv/naciju-kausa-k...