Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 3

MXGP karjeru atsāks viens no itāļu spēcīgākajiem motokrosa braucējiem

Juris Grīns
Juris Grīns

MXGP karjeru atsāks viens no itāļu spēcīgākajiem motokrosa braucējiem
Mikele Cervelins. Foto: mxgp.com

"Marchetti Racing Team" komanda paziņojusi, ka tās sastāvā šogad pasaules motokrosa čempionātā piedalīsies itāļu motosportists Mikele Cervelins, kuram iepriekšējās sezonas nācās mocīties ar ilgstošu savainojumu.

Lai gan Cervelins nav sacenties par tituliem un pagaidām arī nav izdevies uzvarēt atsevišķās sacīkstēs, viņš aizvadīto gadu laikā iemantojis slavu kā viens no ātrākajiem jaunajiem itāļu braucējiem pasaules čempionātā.

Divu gadu garumā sportists cieta no rokas locītavas savainojuma, bet šobrīd ir gatavs atgriezties uz starta. Kļuvis zināms, ka viņš noslēdzis līgumu ar "Marchetti Racing Team" vienību un tās sastāvā šosezon piedalīsies visos MXGP posmos ar "KTM 450 SX-F" motociklu.

"Komanda man pievērsusi uzmanību, kas nozīmē, ka cilvēkiem vēl ir ticība manām spējām pēc ilgstošā savainojuma, un es to centīšos atmaksāt ar maksimālu apņemšanos un atdevi," stāsta 25 gadus vecais Cervelins. "Nesen man tika veikta savainotās plaukstas cīpslas operācija, kam vajadzētu novērst rokas problēmas. Tagad mērķis ir pilnībā atgūt fizisko formu un iespējami labāk sagatavoties sezonai."

Pagājušajā MXGP sezonā "Marchetti Racing Team KTM" pārstāvēja cits itāļu motosportists Alesandro Lupino, kurš regulāri guva punktus, bieži ierindojoties arī vadošajā desmitniekā, kā rezultātā kopvērtējumā guva augsto desmito vietu. Priekšā bija tikai rūpnīcu komandu braucēji.

Cervelins MXGP klasē debitēja 2020. gadā, kad aizvadīja daļēju sezonu, vairumā no sacīkstēm guva punktus, bet kopvērtējumā ierindojās 20. pozīcijā. Pirms tam viņš vairākas sezonas pavadīja MX2 klasē, 2017. gadā ieņemot septīto vietu kopvērtējumā.

Izmantotie resursi:
GateDrop.com - Get the jump on Motocross &...