Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 3

Daniels Lielbārdis LČ un Nāciju kausā startēs ar lietuviešu kantētāju Belecki

Reinis Aumeisters
Reinis Aumeisters

Daniels Lielbārdis LČ un Nāciju kausā startēs ar lietuviešu kantētāju Belecki
Bruno un Daniels Lielbārži. Foto: Māris Stiprais, lamsf.lv

Latvijas čempionāta motokrosā pēdējā posmā kopā ar blakusvāģu pilotu Danielu Lielbārdi kā līdzbraucējs startēs lietuvietis Konstantīns Beleckis, kas aizvietos savainoto Bruno Liebārdi, ar sociālo tīklu starpniecību ziņoja Lielbāržu komandas pārstāvji.

Bruno savainojumu guva septembra sākumā, piedaloties pasaules čempionāta posmā Čehijā, kur kvalifikācijas brauciena pēdējā aplī Daniela (KTM Motofavorīts) pilotētā ekipāža piedzīvoja kritienu. Bruno tika konstatēts rokas lūzums, kas pārvilka svītru pāri sportista dalībai gan Latvijas čempionātā, gan Nāciju kausā.

Lai nebūtu jāizlaiž pēdējais Latvijas čempionāta posms, kurā izšķirsies Latvijas čempiona titula liktenis, komandai steidzamības kārtā bija jāmeklē Bruno aizvietotājs. Tāds tika atrasts Lietuvā, piesaistot pieredzējušo līdzbraucēju Konstantīnu Belecki, kurš ilgstoši piedalās pasaules čempionātā, braucot kopā ar tādiem pazīstamiem motokrosa pilotiem kā Daniels Vilemsens (Nīderlande), Kristofs Santermans (Beļģija), Tims Leferinks (Nīderlande) un arī citiem. Tāpat viņš savulaik braucis kopā arī ar Latvijas blakusvāģu motokrosa vecmeistaru Modri Štelli.

Brāļi Lielbārži ir tikai soļa attālumā no pirmā lielā titula. Viņu tuvākie konkurenti Latvijas čempionātā ir Māris Rupeiks ar Kasparu Liepiņu (Moduls MX), kuri kopvērtējuma tabulā atpaliek par 31 punktu. Ja Danielam ar Konstantīnu izdosies sastrādāties un arī ar tehniku viss būs kārtībā, viņi uz Nācijām, kas notiks laika posmā no 24. - 25. septembrim Čehijā, varēs doties kā jaunie Latvijas čempioni blakusvāģu klasē.

Izmantotie resursi:
https://www.lamsf.lv/daniels-lielba...