Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 0

Motosportists Kozlovskis pēc kritiena ar lūzumiem nokļuvis slimnīcā

Juris Grīns
Juris Grīns

Motosportists Kozlovskis pēc kritiena ar lūzumiem nokļuvis slimnīcā
Leons Kozlovskis pēc kritiena. Foto: Facebook.com/leons.kozlovskis

Motosporta veterāns Leons Kozlovskis, kurš jauno sezonu iesāka ar pārliecinošām uzvarām, piedzīvojis kritienu, kā rezultātā ar traumām nonācis slimnīcā. Sportists sola pēc atveseļošanās atkal atgriezties trasē.

Nedēļas nogalē Alojā Kozlovskis guva uzvaru Latvijas motokrosa čempionāta pirmajā posmā MX45+ klasē, uzvarot abos braucienos. Tāpat viņš palika nepārspēts visās sešās finālsacīkstēs Latvijas Amatieru čempionāta motokrosā pirmajos trīs posmos, kas notika Stelpē, Jaunpilī un Ķegumā. 22. augustā sportists būtu stājies uz starta ceturtajā posmā, kas plānots Madonā, bet diemžēl pirmdien treniņa laikā tika piedzīvots kritiens.

"Ir pagājuši pieci gadi kopš es atkal jūtu sāpes, kad nevari pakustināt savu ķermeni," sociālajos tīklos raksta Kozlovskis. "Madonā maza kļūda un jau esmu slimnīcā. Plecu ielika vietā, bet ir lūzumi lāpstiņā, arī atslēgas kauls cietis."

Lai gan tagad kādu laiku Leonam nāksies pavadīt mierīgākā režīmā, jau tagad "Dzelzs vīrs" sola atgriezties.

"Es mīlu to, ko daru," saka Kozlovskis. "Daudz reizes esmu teicis, ka sports ir mana riskantā dzīve. Savos 46 gados biju fantastiskā formā. Zinu vienu - es atgriezīšos. Ar jaunām domām un jaunu lidojumu. Paldies visiem, kas man raksta. Domājam labas domas."