Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 3

Sestdien Jūrkalnē tiks noslēgta Nacionālā kausa sezona motokrosā

Juris Grīns
Juris Grīns

Sestdien Jūrkalnē tiks noslēgta Nacionālā kausa sezona motokrosā
Foto: Andris Smilšarājs

Jau pavisam drīz - sestdien, 8.oktobrī, Jūrkalnes moto trasi "Dižbedre" pieskandinās motociklu dārdoņa, kur , sadarbībā ar Latvijas motosporta federāciju un Ventspils novada domi, trešo reizi notiks Latvijas Nacionālā kausa finālposma sacensības un Ventspils novada dāvātās balvas prestižajā MX PRO klasē motokrosā.

Sacensību dinamiskais formāts neliks vilties motokrosa Iesācējiem, Jauniešiem un Junioriem, Amatieriem un MX Pro klases braucējiem, jo Latvijas Nacionālā kausa nolikums atļauj šajās sacensībās piedalīties visu līmeņu motobraucējiem, kuri pēc meistarības un uzrādītā ātruma tiks sadalīti katrs savā braucienā un kategorijā.

Līdzjutējus iepriecinās bērnu moto klases ar 50, 65 un 85 kubikcentimetru jaudas motocikliem, bet noslēgumā "saldajā ēdienā" būs Latvijas ātrāko sportistu MX Pro klases sportistu braucieni, kuri izcīnīs Ventspils novada dāvātās balvas.

Sagaidāms, ka finālposma sacensībās Jūrkalnē piedalīsies ap 200 dalībniekiem. Jūrkalnes moto trase ir ar senu vēsturi, kas aizsniedzas līdz pat pagājušā gadsimta astoņdesmitajiem gadiem, kad tur norisinājās dažāda līmeņa moto sacensības.

"Dižbedre" ir unikāla ar savu lielisko pārredzamību un īpašu smilšu segumu, kas ļauj aizvadīt sacensības agros pavasaros un vēlos rudeņos. Baltijas jūras stāvkrasta tuvums sacensību norises vietai padara šo motokrosu par īpašu gan sportistiem,gan skatītājiem.

Šogad, par godu sacensībām, trase ir piedzīvojusi arī pārvērtības. Braukšana notiks pretējā virzienā nekā bija iepriekšējos gados, uzlabojot un modernizējot trases elementus, saņemot LaMSF novērtējumu - atbilstošas kategorijas licenci.

Sacensību dienā skatītājiem būs pieejamas ēdināšanas bufetes, kā arī vietējo mājražotāju gatavotie autentiskie gardumi.

Informāciju sagatavoja:
Arvis Sanders