Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 3

Jau sestdien Madonā notiks ilgi gaidītās hard enduro krosa sacensības

Reinis Aumeisters
Reinis Aumeisters

Jau sestdien Madonā notiks ilgi gaidītās hard enduro krosa sacensības
Foto: Facebook.com/mapovr222

Sestdien Madonā tiks aizvadītas ilgi gaidītās ''MadMadona'' hard enduro krosa sacensības. Tās ir sacīkstes ar īpaši paaugstinātu grūtības pakāpi. Trasē paredzēti kā stāvi kāpumi un kritumi, tā arī baļķi, akmeņi un citi iepriekš neredzēti šķēršļi.

Sacensības ietvers elementus gan no klasiskā un hard enduro krosa, gan arī super enduro disciplīnas. Hard enduro kross ir īpaši sarežģīts ar to, ka trase reizēm var šķist pat fiziski neizbraucama.

Braucējus gan lielais pārbaudījums nebaida. Sacensībām, pagaidām, pieteikti 30 latviešu un trīs lietuviešu stūrmaņi. Reģistrācija gan ir atvērta līdz pat piektdienas plkst. 14:00, kas nozīmē, ka braucēju skaits vēl noteikti augs.

''MadMadona'' nosauktajās sacensībās būs ne vien cīņa par godalgām trīs dažādās klasēs, bet arī īsts šovs pasākuma apmeklētājiem. Sacensību organizatori informē, ka būs izveidotas speciālas vietas līdzjutējiem, lai karstākos un interesantākos trases posmus pārredzētu pēc iespējas labāk.

Sestdien paredzētās sacensības Madonā norisināsies tieši Smeceres sila motokrosa parkā. Pirmais starts paredzēts jau plkst. 11:30. Šis būs viens no retajiem pasākumiem, kurā skatītājiem ieeja ir bez maksas!

Jāpiemin, ka svētdien Smeceres sila sporta kompleksā norisināsies arī pirmais posms Latvijas triāla čempionātā. Tas nozīmē, ka motoru sporta līdzjutēji varēs izbaudīt lielisku atmosfēru divas dienas pēc kārtas.

Izmantotie resursi:
https://www.lamsf.lv