Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 3

Trīs posmos punktus guvušais Žou paliks "Alfa Romeo"

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Trīs posmos punktus guvušais Žou paliks "Alfa Romeo"
Gvanju Žou. Foto: Motorsport.com

F1 komanda "Alfa Romeo" paziņojusi par līguma pagarināšanu uz nākamo sezonu ar Gvanju Žou, kurš ir pirmais Ķīnas pilots sacensību vēsturē.

23 gadus vecais Gvanju Žou debijas sezonā pie punktiem ticis trīs sacīkstēs. Rēķinu viņš atvēra jau pirmajā posmā Bahreinā, ierindojoties desmitajā vietā. Desmitais viņš bija arī nesenākajā posmā – Itālijas "Grand Prix". Savukārt karjeras rekords tika sasniegts jūnija vidū, Kanādā finišējot astotajā vietā.

Lai gan klejoja baumas, ka "Alfa Romeo" varētu izšķirties par labu kādam citam pilotam, šodien paziņots par līguma pagarināšanu ar Žou. "Sezona bijusi pavisam traka, bet esmu lepns par visu, ko komandā esam paveikuši," pauda pilots. Silverstonā viņš piedzīvoja smagu avāriju, bet formulā varēja atgriezties, neizlaižot nevienas sacīkstes.

Pēc "Alfa Romeo" lēmuma pagarināt līgumu ar Žou palikušas tikai trīs brīvas vietas nākamajai sezonai – "Haas" līdzās Kevinam Magnusenam, "Williams" blakus Aleksam Albonam un "Alpine" komandā kopā ar Estebanu Okonu.

Šī sezona karjerā ir pēdējā Sebastianam Fetelam. No šosezon braucošajiem bez līguma uz nākamo sezonu ir Daniels Rikjardo, Miks Šūmahers un Nikolass Latifi.