Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:9, Did:0, useCase: 3

11 gadus vecā kartinga braucēja Alise Štolcermane piedalīsies FIA projektā ''Rising stars''

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

11 gadus vecā kartinga braucēja Alise Štolcermane piedalīsies FIA projektā ''Rising stars''
Alise Štolcermane

Latvijas pārstāve, kartinga braucēja Alise Štolcermane devusies uz Francijas pilsētu Marseļu, lai piedalītos FIA projektā “Rising stars” nometnes junioru programmā, kas norisinās šajā nedēļā, 21.-23. oktobrī, “Circuit Paul Ricard” trasē.

Alise pirms nometnes uzsākšanas: ““Es pirmo reizi piedalos šādā pasākumā. Nozīmīgs ļoti, jo zinu, ka būs interesanti. Man patīk visādi jaunumi! Šādā projektā starp daudz citām meitenēm var daudz ko iemācīties un saprast vai autosports patiešām patīk. Esmu gatava, darīšu visu, ko varēšu, lai varētu turpināt dalību, tad jau redzēsim kā būs.”

Alise jau paspējusi apskatīt pilsētu un reģistrējusi dalību projektā, kurš sāksies jau šodien un ilgs trīs dienas. 14 dalībnieces no dažādām valstīm piedalīsies treniņnometnēs, kas notiks “Winfield Racing School”, ikoniskajā un vēsturiskajā sacīkšu skolā, kas atrodas “Circuit Paul Ricard” trasē.

Jaunās meitenes savus spēkus parādīs trasē ar uzņēmuma “Praga Karts” kartingiem, kā arī dažādās darbnīcās, kur tiks noskaidrota meiteņu sagatavotība. Tikai astoņas no 14 braucējām tiks izvēlētas dalībai izšķirošajās “Ferrari Driver Academy” kartinga nometnēs.

Latvijas Automobiļu federācija turpinās sekot līdzi Alises gaitām Francijā.

Informāciju sagatavoja:
LAF Prese

     [+] [-]

, 2021-10-21 18:53, pirms 7 mēnešiem
Biezo izpriecas...

  +1 [+] [-]

, 2021-10-21 19:45, pirms 7 mēnešiem
terex rakstīja: Biezo izpriecas...
Štolcermaņu/Šlēgelmilhu ģimene jau vairākās paaudzēs to "biezumu" sasnieguši ar mīlestību pret motorsportu un smagu darbu - mamma Nellija Šlēgelmilha, sieviete, kas savulaik PČ ūdensmočos kabināja ārā vīriešus, tētis Mareks Štolcermanis un krusttēvs Haralds Šlēgelmilhs - vienīgie divi, kas no visiem latviešiem bijuši vistuvāk F1 un vectēvs Vladislavs Šlēgelmilhs, kas ir Latvijas autosporta leģenda vispār komentārus neprasa. Vienkārši paguglē šos cilvēkus un sapratīsi, ko šī dinastija devusi Latvijas sportam, sākot ar ierakstiem Latvijas sporta lapaspusēs un beidzot ar 333 trases un pirmās drošas braukšanas skolas izveidi.
Tagad kārta nākošajiem iedzimtajiem talantiem Tomasam un Alisei Štolcermaņiem. Lai mazajiem viss izdodas, no sirds novēlu!

     [+] [-]

, 2021-10-21 19:49, pirms 7 mēnešiem
terex rakstīja: Biezo izpriecas...
Un no tavas puses nabadzīgo ņaudēšana?
Kāda bija tava komentāra doma, vēstijums?