Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:9, Did:0, useCase: 3

Latviešu kartingistiem pjedestāli "RMC Euro Trophy" pirmajā posmā

Juris Grīns
Juris Grīns

Latviešu kartingistiem pjedestāli "RMC Euro Trophy" pirmajā posmā
Haralds Garkaklis uz pjedestāla otrā pakāpiena. Foto: RMC

Beļģijā, Genkas trasē aizvadīs "Rotax Max Challenge" (RMC) "Euro Trophy" seriāla pirmais posms, kurā pjedestālus divās klasēs izdevās iekarot latviešu kartingistiem. Uz podiuma kāpa Haralds Garkaklis un Patriks Noels Ločmelis, bet tuvu "Top 3" bija arī daži citi mūsu sportisti.

"Mini" klasē finālbraucienā startēja Mikkels Grantiņš, kuram izdevās pacelties uz augšu par deviņām pozīcijām un finišēt 26. vietā. Uzvarēja čehs Zdeneks Babičeks.

"Junior" klases finālā, kur uzvaru guva brits Džeikobs Aškrofts, piektais finišēja Adrians Tions, sacensību laikā paceļoties uz augšu par četrām pozīcijām. Uzvarētājam latviešu kartingists zaudēja septiņas sekundes. Toms Strēle startēja trešais, vienubrīd jau atradās otrajā vietā un aizvadīja ārkārtīgi spraigu cīņu ar vairākiem konkurentiem. Diemžēl dažus apļus pirms finiša tika piedzīvota sadursme ar vienu no tiem un rezultātā izstāšanās.

DD2 finālā uzvaru izcīnīja Enco Bols no Nīderlandes, bet nepilnas trīs sekundes viņam piekāpās Patriks Noels Ločmelis, kurš arī startēja no otrās vietas. Trešais startā bija Tomass Birstiņš, bet finišēja aiz konkurenta, gūstot ceturto vietu.

"DD2 Masters" klases finālā, startējot no otrās pozīcijas, otrais arī finišēja Haralds Garkaklis, par trim sekundēm piekāpjoties franču braucējam Nikolā Pikotam. No mūsējiem startēja arī Ričards Kalnciems, kurš piedzīvoja izstāšanos.

Visi rezultāti: https://www.wskarting.it/results/ro...

"RMC Euro Trophy" otrais posms notiks 6. jūnijā Vācijā, Vakersdorfā, bet noslēdzošais, trešais posms risināsies 7. jūlijā Itālijā, Frančakortas trasē.

Izmantotie resursi:
www.f1.lv