Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:9, Did:0, useCase: 3

Video: Topošais F1 pilots fantastiski "savāc" saslīdējušu formulu

Juris Grīns
Juris Grīns
Indianapolisas līkumotajā trases versijā aizvadīts kārtējais "IndyCar" čempionāta posms, kurā pirmo uzvaru sezonā svinēja Koltons Herta. Vienā no epizodēm sacensību sākumā viņa mašīna sāka slīdēt, taču brīnumainā kārtā amerikāņu pilotam to izdevās savaldīt. Hertam tiek prognozēta nākotne F1 čempionātā, un viņš tiek uzskatīts par, iespējams, lielāko jauno talantu Amerikas autosportā.
Vērtējums:

     [+] [-]

, 2022-05-19 10:22, pirms mēneša
Tokyo drift

     [+] [-]

, 2022-05-19 16:29, pirms mēneša
Paveicās, ka bija sausā asvalta šļoka, kurā pakaļa atguva saķeri un tas deva iespēju savākt formulu, jo pēc paneļa ir redzams, ka brauca ar klasiskās piedziņas likumu - ja izslīd pakaļa, atlaid gāzi, jo pakaļējie riteņi veic maigu bremzēšanu, pie tam stabilizācijai nāca par labu tā sausā asvalta šļoka. Tā nav fantastika, tā ir pareiza reakcija un darbības ar stūri un pedāļiem konkrētā situācijā.